|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1389/08/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 6350 مرتبه تعداد امتیاز: 44   (Article Rating)
انتقاد کلهر از تفسیر غیراصولی گفت‌وگوی خود با ماهنامه مدیریت ارتباطات در برخی رسانه‌ها

انتقاد کلهر از تفسیر غیراصولی گفت‌وگوی خود با ماهنامه مدیریت ارتباطات در برخی رسانه‌ها

گفت‌وگوی ماهنامه مدیریت ارتباطات با مهدی کلهر، مشاور اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای رئیس‌جمهور که در آستانه برگزاری نمایشگاه مطبوعات انجام شده، به دلیل طرح موضوعات و مواضع مختلف پیرامون ماهواره، تلویزیون، سانسور و... بازتاب بسیار وسیعی در رسانه‌های داخلی و خارجی داشته است. در عین حال، هر رسانه‌ای با توجه به برداشت خود، تیتری را انتخاب و منتشر کرده است، اما متأسفانه برخی رسانه‌ها در تیترهای انتخاب شده خود تفسیرهایی را مطرح کردند که مخالف با اصل موضوع مطرح شده در متن این گفت‌وگو بوده است و همین موضوع واکنش مهدی کلهر را در پی داشته است.

متن کامل مصاحبه

برخی رسانه‌ها تیتر «کلهر: سانسورکنندگان احمق هستند» را برگزیده بودند که دفتر وی با ارسال نمابری که متن آن در روزنامه مردم سالاری مورخ 3/8/89 درج شده است، با بیان اینکه متن صحیح این گفته در ماهنامه مدیریت ارتباطات به‌درستی منتشر شده اما برخی رسانه‌ها استنباط اشتباهی از آن داشته‌اند، این توضیحات را ارائه کرده است:
«در مورد مصاحبه آقاي کلهر، مشاور محترم رئيس‌جمهور در امور اطلاع‌رساني و رسانه با مجله مديريت ارتباطات،  موضوعي در روزنامه مورخ 2/8/1389 مطرح شد با عنوان «کلهر: سانسورکنندگان احمق هستند» که در درون مصاحبه عين مطلب به اين موضوع اشاره شده است: «مشاور اطلاع‌رساني رئيس‌جمهور... اظهار داشت: هر حکومتي که سانسور را راهبرد قرار بدهد، احمق است.»
گفتنی است در اخبار منتشر شده در رسانه‌ها از این گفت‌گوی مشروح، فقط بخش‌هایی از مصاحبه کلهر با ماهنامه مدیریت ارتباطات به شکل عمومی منتشر شده و به همین دلیل ممکن است برش‌ها و برداشت‌هایی متفاوت و در عین حال، ناقص از مصاحبه‌ای که بیش از ۷۵۰۰ کلمه بوده و در ۷ صفحه منتشر شده است، بعمل آمده باشد.
گفتنی است ماهنامه مدیریت ارتباطات در ۶ شماره‌ای که از انتشارش می گذرد، گفت‌وگوهایی را با حمید بقایی، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید کمال خرازی، رییس شورای راهبردی امورخارجه، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسن توفیق، سردبیر نشریه توفیق که در زمان پهلوی متوقف شد و مهدی کلهر، مشاور اطلاع‌رسانی و رسانه رییس‌جمهور منتشر کرده است که تمام آنها بازتاب وسیعی داشته است.

گزراش تصويري اينجا

کد: 50
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • انتقاد کلهر از تفسیر غیراصولی گفت‌وگوی خود با ماهنامه مدیریت ارتباطات در برخی رسانه‌ها
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH