|  ورود به سايت  |  1397/06/29
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1389/03/07 نظرات: 0 نظر نمایش: 8137 مرتبه تعداد امتیاز: 53   (Article Rating)
بقایی: هیچ وقت شبکه‌های فارسی زبان ماهواره را ندیده‌ام

بقایی: هیچ وقت شبکه‌های فارسی زبان ماهواره را ندیده‌ام

اولين شماره ماهنامه "مديريت ارتباطات" منتشر شد.شماره اول مدیریت ارتباطات که اولین شنبه هر ماه منتشر می‌شود از صبح امروز در کیوسک‌های مطبوعاتی تهران توزیع شده است .ماهنامه "مدیریت ارتباطات" به بررسی مدیریت ارتباطات در حوزه‌های سیاسی٬ اجتماعی٬ اقتصادی، مدیریت٬ فناوری٬ آینده پژوهی و ارتباطات پرداخته است.

متن کامل مصاحبه

صاحب امتیازومدیر مسئول این ماهنامه امیر عباس تقی‌پوروسردبیرآن امیر لعلی می‌باشد.

تیتر یک این شماره ماهنامه به تهیه گزارشی یک روزه از فعالیت‌های حمید بقایی٬ معاون رییس جمهور و گفت‌وگو با وی اختصاص یافته است. بقایی در این گفت و گو اعلام کرده: هیچ وقت شبکه‌های فارسی زبان ماهواره را ندیده‌ام.

وقتی خبرنگار به بقایی گفته است : یعنی می شود که مدیری تا به حال یک بار هم برنامه های خبری شبکه های فارسی را ندیده باشد ؟ معاون رییس جمهور پاسخ داده : برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی را یکی دو بار در جلسات دولتی دیدم ، ولی برای این ها وقت نمی گذارم...

بقایی در این گفت و گو در مورد ماجرای جوابیه های طولانی سازمان متبوعش به رسانه ها گفته است : من گفته ام اگر فحش دادند و توهین کردند جواب بدهید و سکوت نکنید.وقتی کسی تهاجم می کند ،افترا می زند و شما جواب ندهید ، بدتر است . وقتی کسی دروغ می نویسد چه باید کرد؟

در انتهای این گفت و گو و گزارش ،جدول برنامه هفتگی حمید بقایی درج شده است.

خرداد عجب قافله ایست ، پرونده ای درباره عملکرد صدا و سیما وپاسخ های عزت الله ضرغامی به انتقادها از مدیریتش بر جعبه جادویی ، مناظره سیاستمداران در جمع ،پرونده ای برای رفراندوم اقتصادی ،آداب تودیع و معارفه ، شکست پروژه های استفاده از نظرات کارشناسی وزرای سابق در کشور ، نگاهی به جریان اطلاع رسانی برای هدفمندسازی یارانه ها ،بررسی نقش پیامک در ارتباطات ، تبلیغات و ...،بررسی کارکردهای رسانه ای به نام بیلبورد،چالش اینترنت در سازمان ها و چرا آینده پژوهی ؟ چرا مدیریت ارتباطات ؟ موضوعاتی است که در این شماره از ماهنامه و با آثار و گفتاری از محمد ستاری‌فر٬ شهیندخت خوارزمی٬ حسن بشیر٬ فریدون وردی نژاد٬ یحیی آل اسحاق٬ امید میدری٬ موسی غنی‌نژاد٬ جمشید پژویان٬ حسین راغفر٬ محمد عباس زادگان ، ... منتشر شده است.

گزارش تصویری گفتگو با حمید بقایی

علاقمندان به تهیه این ماهنامه در شهرستان‌‌ها و سایر علاقمندان نیز می‌توانند با مراجعه به سایت این ماهنامه به آدرس  www.cmmagazine.ir و با تکمیل فرم آن را دریافت کنند.

 

کد: 6
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • بقایی: هیچ وقت شبکه‌های فارسی زبان ماهواره را ندیده‌ام
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH