|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1391/08/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 1424 مرتبه تعداد امتیاز: 9   (Article Rating)
اهدای کتاب نظریه سواد رسانه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی

اهدای کتاب نظریه سواد رسانه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی

در جریان بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، کتاب نظریه سواد رسانه‌ای به همراه آخرین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات،  از سوی انتشارات سیمای شرق و ماهنامه مدیریت ارتباطات به وی اهداء شد.

بر اساس این گزارش، دکتر علی لاریجانی، بعد از دریافت این هدایا گفت: حتماً این کتاب را مطالعه می‌کنم. وی اظهار کرد: ماهنامه مدیریت ارتباطات را می‌شناسم.

به هنگام اهدای این کتاب و سی‌امین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات که پدرام پاک‌آئین، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت امیرعباس تقی پور، مدیرمسؤول ماهنامه، توضیحاتی در مورد محتوای کتاب و نحوه فعالیت ماهنامه ارائه کرد.
نظریه سواد رسانه ای نوشته دبیلو جمیز پاتر و ترجمه مشترک ناصر اسدی ،دکتر محمد سلطانی فر و دکتر شهناز هاشمی را انتشارات سیمای شرق منتشر کرده است.
 این نظریه در تلاش است تا توضیح دهد ذهن انسان هنگام برخورد با جریان پیام‌های رسانه‌ای در فرهنگ اشباع شده از اطلاعات چه می‌کند. این نظریه نشان می‌دهد که مردم در برابر هزاران پیام رسانه‌ای که هر روز با آن روبه رویند چگونه باید تصمیم بگیرند؛ در برابر شمار بسیاری از پیام‌های متنوعی که از کانال‌های گوناگون پخش می‌شود، چه واکنشی نشان دهند؛ و چگونه از آن پیام‌ها مفاهیم خود را بسازند. مهم‌ترین چیز این است که نشان می‌دهد که چگونه ممکن است این کارها با داشتن سواد رسانه‌اي بیش‌تر، بهتر انجام شوند.
کد: 383
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • اهدای کتاب نظریه سواد رسانه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH