|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1391/09/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 1555 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
کتاب دوم رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان منتشر شد

کتاب دوم رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان منتشر شد

 کتاب دوم رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان، نوشته دکتر حسن بشیر توسط انتشارات سیمای شرق با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر و روانه بازار کتاب شد. 

   به گزارش روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق در این کتاب نه تحلیل در خصوص رویکردهای مختلف رسانه‌های بیگانه در مسائل روز به ویژه «نهضت بیداری اسلامی در جهان اسلام» به روش عملیاتی تحلیل گفتمان (پدام) مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.
تحليل گفتمان مصاحبه لري كینگ با رئيس‌جمهوری ايران و مقايسه آن با سه‌رئيس‌جمهوری ديگر، مطالعه مقايسه‌ای رويکردهاي‌ انتخاباتي: تحليل گفتمان سرمقاله‌های جمهوري‌ا سلامي و کيهان درباره دومين مرحله‌ انتخابات مجلس هشتم،  سقوط فرعون و دیپلماسی توطئه، تسخیر سفارتخانه‌ها، بیداری اسلامی و گفتمان مردمی ،  بیداری اسلامی  و آگاهی مردمی: از فلسطین تا وال استریت، آمریکا و توهم دموکراسی، دیپلماسی علیه دیپلماسی، شکار جانور  و دیپلماسی سه بعدی آمریکا، دیپلماسی دوشخصیتی  و افسردگی سیاسی و از دیپلماسی سکوت تا پایان دیپلماسی عناوین تحلیل‌های ارائه شده در این کتاب هستند.
   در بخشی از این کتاب آمده است: یکی از مهمترین روش‌های تحلیل کیفی، مخصوصاً در مورد پیام‌های رسانه‌ای، تحلیل گفتمان است که در آن تلاش می‌شود علاوه بر تحلیل گفته‌ها، ناگفته‌های پنهان نیز کشف و آشکار شوند.
   کتاب دوم رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان از سوي انتشارات سيماي شرق در 160 صفحه، تیراژ هزار جلد و بهاي 100هزار ريال منتشر شده است.
   کتاب اول رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان نیز توسط این انتشارات منتشر شده بود که با استقبالی خوب از سوی اساتید، دانشجویان و علاقمندان به حوزه رسانه و ارتباطات مواجه گردید.
   علاقمندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با مراجعه با سایت 
www.prshop.ir و یا تماس تلفنی با شماره 88807453 نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق

کد: 403
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • کتاب دوم رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان منتشر شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH