|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1391/12/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 1207 مرتبه تعداد امتیاز: 5   (Article Rating)
حضور ماهنامه مدیریت ارتباطات در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی

 حضور ماهنامه مدیریت ارتباطات در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی

 ماهنامه مدیریت ارتباطات در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی که از 14 اسفند‌ماه به مدت یک هفته در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (سالن حجاب) برگزار می‌گردد حضور خواهد داشت.


روابط‌عمومی ماهنامه با صدور اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از استادان، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط‌عمومی، تبلیغات، رسانه، جامعه‌اطلاعاتی و بازاریابی برای بازدید از نمایشگاه و غرفه ماهنامه اعلام کرده است در مدت برگزاری این نمایشگاه، مسؤولان و دست‌اندرکاران نشریه آماده پاسخگویی به سؤوالات مخاطبان و بازدیدکنندگان محترم هستند.

در اطلاعیه یاد شده، اعلام شده است که امکان مشترک شدن ماهنامه و تهیه شماره‌های پیشین در قالب دی وی دی و 6 شماره آخر نشریه در قالب مجلدات جداگانه فراهم است. همچنین تعداد معدودی نسخه صحافی شده ماهنامه در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

روابط‌عمومی ماهنامه مدیریت ارتباطات با اشاره به اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر توزیع بن خرید و اشتراک نشریات تخصصی میان بازدیدکنندگان، اعلام کرده است که مخاطبانش از این طریق نیز می‌توانند اقدام به تهیه محصولات این ماهنامه از جمله کتب تولیدی انتشارات سیمای شرق و ماهنامه مدیریت ارتباطات نمایند.

کد: 426
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  •  حضور ماهنامه مدیریت ارتباطات در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH