|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1391/12/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 3110 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
عرضه کتاب صراحت نامه هاشمی رفسنجانی و زبان بدن در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی

عرضه کتاب صراحت نامه هاشمی رفسنجانی و زبان بدن در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی

  دو کتاب صراحت نامه متن گفت و گوی امیرعباس تقی‌پور، امیر لعلی و آرش محبی با آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی و زبان بدن نوشته محسن بیات همزمان با افتتاح نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی در تاریخ 14 اسفندماه، عرضه و بفروش می‌رسند.


مجوز انتشار کتاب صراحت‌نامه پس از حدود یکسال، اواخر دیماه سال جاری توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد.

این کتاب، متن گفت‌وگوی مفصل و خواندنی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سال 89 است که در دومین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شده بود.

در این مصاحبه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پرسش‌های متنوعی در حوزه مدیریت ارتباطات سیاسی و فرهنگی و همینطور زندگی شخصی خود پاسخ داده است.

او در این مصاحبه حرف‌هایی زد که پیش از آن به هیچ رسانه‌ای نگفته بود. از جمله وی برای اولین بار گفت که آماده کناره‌گیری از قدرت است اما می‌ترسد اقدامش قهر تلقی شود. هاشمی، در این کتاب دیدگاه‌های خود را در مورد مناظرات مشهور سال 88 کاندیداهای ریاست‌جمهوری تشریح کرده و نظراتش در مورد نوع فعالیت شبکه‌ خبری بی بی سی و حضور چهره‌هایی نظیر عطاء‌الله مهاجرانی در آن را اعلام کرده است.

این گفت‌وگو برگزیده هجدهمین جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری‌ها است که از سوی انتشارات سیمای شرق و با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات، در 48صفحه، تیراژ 3 هزار نسخه، قیمت 4هزار و 200 ریال و در قطع پالتویی منتشر شده است.

زبان بدن، عنوان کتاب دیگری است که از همین انتشارات منتشر و از امروز روانه بازار کتاب خواهد شد.

زبان بدن؛ اهميت زبان بدن در روابط اجتماعي، حالتهاي غيركلامي بدن؛ نحوه ايستادن و نشستن، پاها؛ ستون زبان غير کلامي، دستها؛ پيشگامان زبان غيرکلامي،  روانشناسي دستها؛ حرکات ترکيبي، چشم و نگاه؛ آينه تفکرات ذهني، شيوه دستدادن؛ توشهاي از نفوذ، حريم شخصي؛ فاصله را رعايت کنيد، زبان بدن؛ لباس پوشيدن، چهره؛ نمايي از احساسات و نتيجه سرفصل مطالب این کتاب است. این کتاب در تیراژ 1000 نسخه، 80 صفحه، به قیمت 5 هزار و 200 تومان و در قطع پالتویی منتشر شده است.

انتشارات سیمای شرق با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات به انتشار آن دسته از مطالب علمی و آموزشی این ماهنامه پرداخته و پیش از این نیز در این حوزه، دو جلد از کتاب رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان، نوشته دکتر حسن بشیر را روانه بازار کرده است.

 

کد: 428
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • عرضه کتاب صراحت نامه هاشمی رفسنجانی و زبان بدن در نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH