|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/02/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 1395 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
ناشر کتاب‌های تخصصی ارتباطات غرفه خود را در سالن 2 نشرالکترونیک برپا کرد

ناشر کتاب‌های تخصصی ارتباطات غرفه خود را در سالن 2 نشرالکترونیک برپا کرد

 با مساعدت مسؤولان نمایشگاه کتاب:ناشر کتاب‌های تخصصی ارتباطات غرفه خود را در سالن 2 نشرالکترونیک برپا کرد

 مدیر اجرایی انتشارات سیمای شرق اعلام کرد با مساعدت مسؤولان نمایشگاه کتاب و بویژه مدیر کمیته نشر الکترونیک، این ناشر کتاب‌های تخصصی حوزه ارتباطات غرفه خود را در سالن 2 نشرالکترونیک برپا کرد.

بهروز تقی‌پور که پیش از این خبر از انصراف انتشارات سیمای شرق از حضور در نمایشگاه کتاب داده بود با اعلام مطلب فوق افزود: علی‌رغم حسن نیت آقایان محمد اللهیاری معاون امور نمایشگاهی نمایشگاه کتاب تهران و محمد صادق افراسیابی مدیر کمیته نشر الکترونیک این نمایشگاه در اختصاص فضا برای برپایی غرفه این ناشر بخش خصوصی کتاب‌های تخصصی ارتباطات در روز دوم نمایشگاه، بدلیل پاره‌ای کمبودها از حضور در نمایشگاه انصراف دادیم اما هنگامی که آقای افراسیابی موضوع را متوجه شدند با احساس مسؤولیت قابل تقدیر، شرایط حضورمان در سالن 2 نشر الکترونیک را فراهم کردند.

تقی‌پور با تشکر از استادان و علاقمندانی که با شنیدن خبر انصراف انتشارات سیمای شرق از حضور در نمایشگاه کتاب، بوسیله تلفن و ایمیل ابراز تأسف کرده بودند افزود: حمایت‌های مسؤولان نمایشگاه و علاقمندان به این حوزه انگیزه و احساس مسؤولیت ما را در تولید کتب کیفی‌تر دو چندان کرد.

وی از رسانه‌های گروهی نیز که اخبار این ناشر را منتشر و کتاب‌های تولیدی را معرفی می‌کنند تشکر کرد. گفتنی است انتشارات سیمای شرق با حدود 30 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران شرکت کرده است. کتاب «نظریه سواد رسانه‌ای (رهیافتی شناختی)» نوشته دبیلو جمیز پاتر با ترجمه ناصر اسدی، دکتر محمد سلطانی‌فر و دکتر شهناز هاشمی، مجموعه دو جلدی «رسانه‌های بیگانه: قرائتی با تحلیل گفتمان» نوشته دکتر حسن بشیر، «مسافر دهکده جهانی (خاطرات پروفسور یحیی کمالی‌پور- استاد ایرانی ارتباطات در دانشگاه پوردو آمریکا) نوشته نگین حسینی، «صراحتنامه» گفت‌وگوی امیرعباس‌ تقی‌پور، امیر لعلی و آرش محبی با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، «زبان بدن؛ چگونه توان ارتباطی خود را افزایش دهیم؟» تألیف محسن بیات، «روابط‌عمومی دو فضایی: مفاهیم، نظریه‌ها و برنامه عمل» نوشته دکتر سعیدرضا عاملی، «انفجار بزرگ خاموش» نوشته دکتر یونس شکرخواه،  «کیفیت زندگی و شاخص خوشبختی» نوشته دکتر شهیندخت خوارزمی»، «روابط‌عمومی همراه» نوشته دکتر داود زارعیان، «برنامه‌ریزی راهبردی در روابط‌عمومی» نوشته حمید شکری خانقاه، «دیپلماسی عمومی نوین و روابط‌عمومی الکترونیک» نوشته دکتر محمد سلطانی‌فر، مجموعه دو جلدی «تکنولوژی‌های کاربردی روابط‌عمومی الکترونیک» نوشته دکتر حمید ضیایی‌پرور و «روابط‌عمومی در فضای سایبر» نوشته دکتر محمد سلطانی‌فر از جمله کتاب‌های عرضه شده در غرفه انتشارات سیمای شرق در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هستند.

علاقه‌مندان حوزه‌های ارتباطات، روابط‌عمومی و رسانه می‌توانند با تخفیف ویژه کتاب‌های تخصصی این حوزه‌ها را خریداری نمایند.

امکان خرید کتاب‌های انتشارات سیمای شرق به‌صورت اینترنتی از طریق سایت www.prshop.ir نیز مهیا است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا 22 اردیبهشت از ساعت 10 صبح تا 20 برپا خواهد بود.

کد: 450
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • ناشر کتاب‌های تخصصی ارتباطات غرفه خود را در سالن 2 نشرالکترونیک برپا کرد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH