|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/04/04 نظرات: 0 نظر نمایش: 1352 مرتبه تعداد امتیاز: 6   (Article Rating)
عرضه نسخه اندرویدی ماهنامه مدیریت ارتباطات آغاز شد

عرضه نسخه اندرویدی ماهنامه مدیریت ارتباطات آغاز شد

نسخه اندروید سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات، شامل اولین مصاحبه اختصاصی دکتر محمدرضا عارف پس از انتخابات ریاست‌جمهوری از طریق فروشگاه نرم‌افزار کندو قابل خریداری است.

امیر لعلی، سردبیر ماهنامه مدیریت ارتباطات با بیان این مطلب افزود: کاندیدای انصراف‌داده اصلاح‌طلب انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در این گفت‌وگو از رابطه و تعاملش با رهبری انقلاب، بیم‌ها و امیدهایش برای حضور در عرصه انتخابات و کاندیداتوری، خط ‌قرمزهایش، پایبندی‌ به اعتقاداتش و شخص رئیس‌جمهور پیشین کشورمان، میزان تحقق اهدافش، آمادگی‌‌اش برای همکاری با رئیس‌جمهور منتخب و توصیه به وی برای استفاده از تجارب رؤسای جمهور سابق و از جمله محمود احمدی‌نژاد در قالب مشاور ارشد، مهارت‌های ارتباطی نامزدهای ریاست‌جمهوری، مناظره‌های تلویزیونی و تأثیر اشتباهات نامزدها در بالاو پائین شدن آرای آ‌‌نها، تندروی‌های انجام شده از ناحیه افراطیون اصلاح‌طلب در سال‌های گذشته، تأثیر رسانه‌های داخلی و خارجی در انتخابات یازدهم، مخالفتش با جابجایی گسترده مدیران پس از برگزاری هر انتخابات و بسیاری از موضوعات دیگر پاسخ داده است.

او گفت: عارف، بحث زندانیان سیاسی و مسأله موسوی، رهنورد و کروبی را استخوان لای زخم دانسته و بیان کرده برای حل این موضوعات تا حد توانش کمک خواهد کرد.

لعلی در توضیح بیشتر پیرامون عرضه نسخه اندرویدی این ماهنامه گفت: مخاطبان ماهنامه مدیریت ارتباطات علاوه بر خرید این نشریه در کیوسک‌های مطبوعاتی و سفارش اینترنتی دریافت آن از طریق سایت PrShop.ir، می‌توانند نسخه اندرویدی ماهنامه را از «کیوسک نشریات الکترونیک» موسوم به «برگ» خریداری نموده و آن را بر روی گوشی‌های هوشمند خود مطالعه و آرشیو کنند.

وی ادامه داد: کاربران ابزارهای هوشمند قادر خواهند بود به سادگی نسخه الکترونیک ماهنامه مدیریت ارتباطات را تهیه و مطالعه کنند.

لعلی با اشاره به اینکه ایرانیان خارج از کشور نیز از این پس، قادرند همزمان با انتشار و توزیع نسخه چاپی، نسخه اندرویدی را بر روی تلفن‌های همراه و تبلت‌های خود مطالعه کنند، گفت: طراحی مناسب، خرید آسان و آنلاین نسخه الکترونیک ماهنامه مدیریت ارتباطات با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی یا حساب اعتباری فروشگاه اندروید کندو و مطالعه آفلاین نسخه دانلود شده ماهنامه با هزینه کمتر، از ویژگی‌های نسخه اندرویدی این ماهنامه است.

وی گفت: امکان دسترسی آسان به آرشیو شماره‌های پیشین ماهنامه از این طریق، بزودی فراهم خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند نرم‌افزار اندروید «برگ» را از نشانی http://barg.asr24.com یا http://cando.asr24.com دانلود کنند.


کد: 466
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • عرضه نسخه اندرویدی ماهنامه مدیریت ارتباطات آغاز شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH