|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/04/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 1284 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
کتاب «ديپلماسی»؛ آخرين گفت‌وگوی منوچهر متکی در کسوت وزير امورخارجه منتشر می‌شود

کتاب «ديپلماسی»؛ آخرين گفت‌وگوی منوچهر متکی در کسوت وزير امورخارجه منتشر می‌شود

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار کتاب «ديپلماسی»، آخرين گفت‌وگوی اختصاصی منوچهر متکی در کسوت وزير امورخارجه را صادر کرد.

بدين ترتيب، انتشارات سيمای شرق پس از انتشار کتاب «صراحت‌نامه» اکبر هاشمی رفسنجانی رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام که در آن وی برای اولين بار برای کناره‌گيری از قدرت اعلام آمادگی کرده بود، حالا آخرين گفت‌وگوی منوچهر متکی قبل از برکناری‌اش توسط دکتر محمود احمدی‌نژاد رئيس‌جمهور از رأس وزارت امورخارجه  را نيز روانه بازار کتاب خواهد کرد.

رئيس‌جمهور که در روز 8 شهريور 88 و به هنگام معرفی متكي برای اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی برای ادامه وزارتش در امورخارجه به مجلسيان گفته بود: «آقای متکی فردي متعهد، مومن ، انقلابي و حرفه‌اي هستند و به فنون ديپلماسي تسلط كامل دارد، ايشان زحمات فراواني را متحمل شده است كه ان‌شاء‌الله با حضور مجدد ايشان تحول در وزارت خارجه جاري خواهد شد.» در تاريخ 22 آذر 89 و به هنگام حضور متکی در سنگال برای انجام مأموريت کاری، وی را برکنار کرد!

گفت‌وگو با وزير سابق امورخارجه توسط امير عباس تقی‌پور مديرمسؤول ماهنامه مديريت ارتباطات، 42 ساعت قبل از عزل متکی انجام و در هشتمين شماره اين ماهنامه منتشر شده بود.

تقی‌پور در مقدمه اين کتاب آورده است: «در پايان ضمن تشکر از شما، درخواست ميکنم يک ناگفته از طول حضورتان در وزارت امور خارجه بفرماييد». او(متکی) براي پاسخ به اين سؤال وقت خواست و گفت: «مطمئن باشيد به اين موضوع فکر ميکنم و تا قبل از ارسال ماهنامه براي چاپ، ناگفتهاي را برايتان ارسال ميکنم». او به وعده اش عمل کرد اما ديگر وزير نبود: «ناگفتههاي وزراي امور خارجه تا زماني که سرِ کار هستند، گفتني نيست و البته بعضي از ناگفتنيها هم شايد تا سالها بعد از آن گفتني نباشد. اما اگر زمان و مجالي براي گفتن فراهم شود، آنوقت مطرح ميشود.»

چاپ اول ديپلماسی در 1000 نسخه و با قيمت 2 هزار و 500 ريال در قطع پالتويي منتشر خواهد شد.

انتشار گفت‌وگوهای اختصاصی ماهنامه مديريت ارتباطات با شخصت‌های سياسی، فرهنگی و اقتصادی در قالب کتاب يکی از برنامه‌های انتشارات سيمای شرق است که با همکاری ماهنامه انجام می‌شود.

«عمق فرهنگی، نگاهی به سياست‌های فرهنگی دولت دهم» دربرگيرنده مصاحبه سيدمحمد حسينی، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره سوم ماهنامه مديريت ارتباطات، بيش از 15 ماه است که در نوبت صدور مجوز قرار دارد.

کتاب‌های اين ناشر علاوه بر کتابفروشی‌ها از طريق سايت www.prshop.ir  به روش پرداخت الکترونيکی و از طريق سفارش تلفنی فقط در شهر تهران با شماره های 88807453  و 88898326 (ساعات اداری) به علاقمندان عرضه می‌شود.

 

روابط‌عمومی انتشارات سيمای شرق

 

 

کد: 470
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • کتاب «ديپلماسی»؛ آخرين گفت‌وگوی منوچهر متکی در کسوت وزير امورخارجه منتشر می‌شود
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH