|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/04/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 965 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کتاب «نظریه سواد رسانه‌ای، رهیافتی شناختی» به چاپ دوم رسید

کتاب «نظریه سواد رسانه‌ای، رهیافتی شناختی» به چاپ دوم رسید

کتاب «نظریه سواد رسانه‌ای، رهیافتی شناختی» نوشته دبلیو جیمز پاتر و ترجمه مشترک دکتر محمد سلطانی‌فر، دکتر شهناز هاشمی و ناصر اسدی به چاپ دوم رسید.

دکتر محمد سلطانی‌فر، مترجم این کتاب با بیان این مطلب افزود: بحث جدید سواد رسانه‌ای که طی چند سال اخیر وارد حوزه مطالعات رسانه‌ای شده است، به مساله تاثیرگذاری و چند و چون مسایل مربوط به آن می‌پردازد. آگاهی شهروندان به عنوان مخاطبان کنش‌گر برای تجزیه و تحلیل رسانه و محتوای آن، دغدغه اصلی این مبحث است.

وی ادامه داد: سواد رسانه‌ای اصطلاحی است که طی چند سال اخیر در ادبیات پژوهشی و آموزشی رسانه وارد و تعریف‌های گوناگونی از آن ارایه شده که محور همه آن‌ها آگاهی شهروندان به عنوان مخاطب رسانه‌هاست.

استاد ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: چاپ دوم كتاب «نظریه سواد رسانه‌ای، رهیافتی شناختی» از سوي انتشارات سيماي شرق در 346 صفحه، تیراژ هزار جلد و با بهاي 130هزار ريال منتشر شده است.

چاپ اول این کتاب که در تیراژ هزار جلد منتشر شده بود با استقبالی خوب از سوی اساتید، دانشجویان و علاقمندان به حوزه‌های روابط‌عمومی، رسانه و ارتباطات مواجه گردید.

چرا به نظریه سواد رسانه‌ای نیازمندیم؟، تشریح ساختار سواد رسانه‌ای، تعریف‌ها و تمایزها، مدل سواد رسانه‌ای، ساختار اساسی دانش، مرکز تصمیم‌گیری مخاطب، قابلیت‌ها و مهارت‌های سواد رسانه‌ای، پالایش پیام، معنایابی، معناسازی، دام‌های معناسازی و تجربه‌ها، دوازده فصل تشکیل‌دهنده این کتاب می‌باشند.

علاقمندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند با مراجعه به سایت  www.prshop.ir و تماس تلفنی با شماره 88807453 نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

                                                                                                                                                 روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق

کد: 475
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • کتاب «نظریه سواد رسانه‌ای، رهیافتی شناختی» به چاپ دوم رسید
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH