|  ورود به سايت  |  1397/08/26
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/04/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 1170 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
گفت‌وگوی چالشی کلهر با عنوان «سانسور» بدون «سانسور» کتاب می‌شود!

 گفت‌وگوی چالشی کلهر با عنوان «سانسور» بدون «سانسور» کتاب می‌شود!

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار کتاب «سانسور» توسط انتشارات سیمای شرق موافقت کرد.

 این کتاب متن گفت‌وگوی چالشی ماهنامه مدیریت ارتباطات با مهدی کلهر مشاور سابق رئیس‌جمهور می‌باشد که قرار است در قطع جیبی تا 15 روز دیگر وارد بازار کتاب شود.

کلهر در این گفت‌وگو اعلام کرده بود: هر حکومتي که سانسور را راهبرد قرار بدهد، احمق است.

مجوز صادر شده برای این کتاب حکایت از آن دارد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ اصلاحی بر این گفت‌وگو اعمال نکرده است.

مهدی کلهر که در مناظرات انتخاباتي سال 84 -دوره نهم رياست‌جمهوري- روبه‌روي حسين مرعشي نشست، کمتر کسي از مردم، با نام و چهره‌‌اش آشنا بود. به نمايندگي از محمود احمدي‌نژاد آمده بود و پيروز آن ميدان شد. با مناظره شناخته شد و از آن پس، حضور پررنگي در کنار رييس‌جمهور داشت. مشاور اطلاع‌رساني و رسانه‌اي رييس‌جمهور بود و ... کلهر در اين مصاحبه به صراحت مخالفت خود را با ممنوعيت ماهواره و اينترنت بيان کرده و در عين حال افزوده: «با تربيت گلخانه‌اي مخالفم و البته با واکسيناسيون فرهنگي موافق هستم».

برخی رسانه‌ها در آن زمان  تیتر «کلهر: سانسورکنندگان احمق هستند» را برای اعلام خبر این مصاحبه برگزیده بودند که دفتر وی با ارسال نمابری که متن آن در روزنامه مردم‌سالاری مورخ 3/8/89 درج، با بیان اینکه متن صحیح این گفته در ماهنامه مدیریت ارتباطات به ‌درستی منتشر شده اما برخی رسانه‌ها استنباط اشتباهی از آن داشته‌اند، این توضیحات را ارائه کرد.
«در مورد مصاحبه آقاي کلهر، مشاور محترم رئيس‌جمهور در امور اطلاع‌رساني و رسانه با مجله مديريت ارتباطات،  موضوعي در روزنامه مورخ 2/8/1389 مطرح شد با عنوان «کلهر: سانسورکنندگان احمق هستند» که در درون مصاحبه عين مطلب به اين موضوع اشاره شده است: «مشاور اطلاع‌رساني رئيس‌جمهور... اظهار داشت: هر حکومتي که سانسور را راهبرد قرار بدهد، احمق است.».

انتشارات سیمای شرق با همکاری ماهنامه مدیریت ارتباطات مبادرت به انتشار گفت‌وگوهای این ماهنامه در قالب کتب پالتویی کرده است. «صراحت‌نامه» هاشمی رفسنجانی که پیش از این منتشر شده بود و «دیپلماسی» منوچهر متکی که هفته آینده در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت از جمله این کتب است.

«عمق فرهنگی، نگاهی به سياست‌های فرهنگی دولت دهم» دربرگيرنده مصاحبه سيدمحمد حسينی، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره سوم ماهنامه مديريت ارتباطات، بيش از 15 ماه است که در نوبت صدور مجوز قرار دارد.

 کتاب‌های اين ناشر علاوه بر کتابفروشی‌ها از طريق سايتwww.prshop.ir  به روش پرداخت الکترونيکی و از طريق سفارش تلفنی فقط در شهر تهران با شماره های 88807453  و 88898326 (ساعات اداری) به علاقمندان عرضه می‌شود.

بدین ترتیب در زمانی که کمتر از یک ماه به پایان کار دولت دهم مانده است دو کتاب از کسانی که روزی از نزدیکترین افراد محمود احمدی‌نژاد بودند به بازار کتاب خواهد آمد. یکی وزیر امورخارجه‌اش و دیگری مشاورش در امور اطلاع‌رسانی».

«سانسور» در 34 صفحه، تیراژ 1000 نسخه و با قیمت 3 هزار تومان عرضه خواهد شد. این گفت‌وگو توسط «امیر عباس تقی‌پور»، «امیر لعلی» و «آرش محبی» انجام شده بود.

روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق

کد: 482
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  •  گفت‌وگوی چالشی کلهر با عنوان «سانسور» بدون «سانسور» کتاب می‌شود!
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH