|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/04/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 1113 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
چاپ دوم سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتفی است

چاپ دوم سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتفی است

چاپ دوم سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتفی است:دسترسی اینترنتی به متن کامل مصاحبه اخیر دکتر محمدرضا عارف

متن کامل اولین گفت‌وگوی اختصاصی محمدرضا عارف پس از انتخابات از طریق بانک اطلاعات نشریات کشور قابل تهیه و مطالعه است.

روابط‌عمومی ماهنامه مدیریت ارتباطات با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از استقبال علاقمندان به مطالعه اولین گفت‌وگوی اختصاصی دکتر محمدرضا عارف که کمتر از 24 ساعت قبل از اعلام نتایج آرای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با این ماهنامه انجام شده بود اعلام کرد به دلایل متعددی از جمله کمبود امکانات نشریات تخصصی، امکان چاپ دوم سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتفی است.

در این اطلاعیه آمده است: ماهنامه مدیریت ارتباطات بر خلاف رویه خود، امکان تهیه فایل پی‌دی‌اف این مصاحبه را از طریق بانک اطلاعات نشریات کشور به آدرس http://www.magiran.com/cmmagazine  فراهم کرده است.

همچنین دارندگان تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت در داخل و خارج از کشور می‌توانند این مصاحبه را از نرم‌افزار اندروید «برگ» به نشانی http://barg.asr24.com یا http://cando.asr24.com  دانلود کرده و بر روی دستگاه‌های خود مطالعه کنند.

در این گفت‌وگو دکتر عارف از رابطه و تعاملش با رهبری انقلاب، بیم‌ها و امیدهایش برای حضور در عرصه انتخابات و کاندیداتوری، خط ‌قرمزهایش، پایبندی‌ به اعتقاداتش و شخص سیدمحمد خاتمی، میزان تحقق اهدافش، آمادگی‌‌اش برای همکاری با رئیس‌جمهور منتخب و توصیه به وی برای استفاده از تجارب رؤسای جمهور سابق و از جمله محمود احمدی‌نژاد در قالب مشاور ارشد، مهارت‌های ارتباطی نامزدهای ریاست‌جمهوری، مناظره‌های تلویزیونی و تأثیر اشتباهات نامزدها در بالا و پایین شدن آرای آ‌‌نها، تندروی‌های انجام‌شده از ناحیه افراطیون اصلاح‌طلب در سال‌های گذشته، تأثیر رسانه‌های داخلی و خارجی در انتخابات یازدهم، مخالفتش با جابه‌جایی گسترده مدیران پس از برگزاری هر انتخابات و بسیاری از موضوعات دیگر پاسخ داده است. عارف بحث زندانیان سیاسی و مسأله موسوی، رهنورد و کروبی را نیز مورد توجه قرار داده است.

کد: 484
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • چاپ دوم سی‌وهشتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتفی است
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH