|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/05/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 1109 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
کاظمی‌دینان: از کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های حوزه رسانه حمایت می‌کنیم

 کاظمی‌دینان: از کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های حوزه رسانه حمایت می‌کنیم

سید غلامرضا کاظمی‌دینان از راه‌اندازی باشگاه مدیریت ارتباطات خبر داد و گفت: در این مجموعه کمیته‌های مختلف پژوهشی و علمی تشکیل شده است تا بتوانیم از مقاله‌ها، پایان‌نامه‌ها و سایر آثار قلمی و مقاله‌ای در قالب کتاب حمایت کنیم.

کاظمی‌دینان، مدرس ارتباطات بر اهمیت فعالیت‌های ارتباطی و رسانه‌ای در دنیا و تاثیر اصحاب رسانه، روابط عمومی و تبلیغات برای آگاهی‌بخشی به مردم اشاره کرد و به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، گفت: باشگاه مدیریت ارتباطات تاسیس شده است تا کمی از مشکلات اصحاب رسانه و ارتباطات در زمینه مالی، رفاهی و همچنین علمی و پژوهشی کاسته شود و همچنین مکانی برای آسوده خاطر‌ شدن اهالی ارتباطات باشد.

وی افزود: کمیته‌های مختلف پژوهشی و علمی برای یاری رساندن به دانشجویان، پژوهشگران، استادان ارتباطات و رسانه و سایر حوزه‌های مرتبط تشکیل شده تا از پایان‌نامه‌ها و سایر آثار قلمی و مقاله‌ای در قالب کتاب و نشریه‌های تخصصی حمایت به عمل آورند.

دانش‌آموخته ارتباطات و مدرس دانشگاه افزود: قشر رسانه و خبرنگار برای یاری جامعه با توانمندی‌های خاص خود گام بر می‌دارند تا به دانایی مردم بیشتر کمک کنند اما کمتر به خودشان کمک می‌شود و امکانات کمتری از نظر رفاهی و مالی دارند. 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی این کمک مالی، تسهیلاتی و علمی به فعالان رسانه‌ای و ارتباطی گفت: از آن‌جا که برخی سازمان‌ها یا نهاد‌های مالی، بیمه‌ای و بانکی از بعضی مجموعه‌ها حمایت می‌کنند، باشگاه نیز از برخی هتل‌ها، بانک‌ها و موسسات بیمه‌گر برای تخفیف و تسهیل در مشکلات مالی و درمانی و رفاهی درخواست یاری کرده است تا بتوانیم فعالان رسانه‌ای را مانند سایر گروه‌های حرفه‌ای از  مزایا و امتیاز‌های مادی و رفاهی بهره‌مند کنیم. 

کاظمی‌دینان همچنین از استادان، اندیشمندان، فعالان رسانه‌ای، تبلیغاتی، ارتباطی و خبرنگاران درخواست کرد تا در باشگاه مدیریت ارتباطات حضور یابند و با تکمیل فرم عضویت و ثبت نام به هرچه بهتر آغاز شدن فعالیت باشگاه یاری رسانند.

وی گفت: مراسم افتتاح رسمی باشگاه مدیریت ارتباطات دوم مردادماه برابر با 15 ماه مبارک رمضان با حضور استادان، مدیران و کارشناسان ارتباطات، روابط‌عمومی و رسانه خواهد بود.

کد: 494
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  •  کاظمی‌دینان: از کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های حوزه رسانه حمایت می‌کنیم
  •  کاظمی‌دینان: از کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های حوزه رسانه حمایت می‌کنیم
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH