|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/05/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 994 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
راه‌‌اندازی «باشگاه مدیریت ارتباطات» به تعویق افتاد

راه‌‌اندازی «باشگاه مدیریت ارتباطات» به تعویق افتاد

سید غلامرضا کاظمی‌دینان، مدیر باشگاه مدیریت ارتباطات از تغییر زمان راه‌اندازی این باشگاه خبر داد و گفت: به دلیل همزمانی با افتتاح موزه ملی مطبوعات برگزاری این مراسم به تعویق افتاد و به زمان دیگری موکول شد.

کاظمی‌دینان، مدیر و مدرس باسابقه روابط عمومی به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) گفت: قرار بود راه‌اندازی باشگاه مدیریت ارتباطات چهارشنبه دوم مردادماه برگزار شود که به دلیل افتتاح موزه ملی مطبوعات در همان روز و حضور تعداد زیادی از اصحاب رسانه به ویژه مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران به زمان دیگری موکول شد.

این مدرس ارتباطات درباره ضرورت وجود باشگاه مدیریت ارتباطات اظهار کرد: به دلیل این‌که یک مجموعه منسجم و مشخص مالی، رفاهی و علمی برای حمایت از قشر خبرنگاران، فعالان و شاغلان حوزه ارتباطات در کشور وجود نداشت، تصمیم گرفتیم که با تاسیس باشگاه مدیریت ارتباطات خدمتی در مسیر اعطای تسهیلات بیمه‌ای و مالی به اصحاب رسانه و ارتباطات ارایه شود و همچنین با تشکیل کمیته‌های مختلف پژوهشی و علمی بتوانیم برای حمایت از پایان‌نامه‌ها و سایر آثار قلمی و مقاله‌ای محققان رسانه و دانشجویان ارتباطات در قالب چاپ کتاب و نشریه‌های تخصصی از آن‌ها حمایت کنیم.

کاظمی‌دینان در پایان سخنانش گفت: قصد داریم اعضای بیشتری از جامعه علمی و حرفه‌ای ارتباطات و رسانه در جمع باشگاه برای عضوگیری و ثبت نام حضور داشته باشند تا بتوانیم از پیشنهادها و راهکارهای آن‌ها بهره بگیرم. 

باشگاه مدیریت ارتباطات نهادی علمی، فرهنگی و رفاهی است که اعضای آن را مدیران، خبرنگاران و کارشناسان رسانه، روابط‌عمومی، تبلیغات، جامعه اطلاعاتی و بازاریابی تشکیل می‌دهند. تولید کتاب و نشریات تخصصی، راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه، ارایه خدمات رفاهی و اعزام مدیران و کارشناسان حوزه‌های یاد شده به نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی از برنامه‌های باشگاه مدیریت ارتباطات است.

کد: 495
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • راه‌‌اندازی «باشگاه مدیریت ارتباطات» به تعویق افتاد
  • راه‌‌اندازی «باشگاه مدیریت ارتباطات» به تعویق افتاد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH