|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/06/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 1011 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
برگزاری دومین نشست‌ هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی برای برگزاری مؤثرتر یک کنفرانس

برگزاری دومین نشست‌ هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی برای برگزاری مؤثرتر یک کنفرانس

سید غلامرضا کاظمی دینان خبر داد دومین نشست هم‌اندیشی دبیرخانه کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی با مدیران روابط‌عمومی و آموزش وزارتخانه‌‌ها و سازمان‌های صنعتی و امور زیربنایی اوایل مهرماه برگزار می‌شود.

غلامرضا کاظمی‌دینان، رییس شورای سیاست‌گذاری اولین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی، ضمن بیان این مطلب گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توانستیم هم‌اندیشی اول را در یک فضای کارشناسی و با حضور مدیران روابط‌عمومی و آموزش بانک‌ها و بیمه‌ها برگزار کنیم که خوشبختانه بازخوردهای بسیار مثبتی از طرف مدعوین دریافت کردیم و استقبال خوبی از این جلسه به عمل آمد.

وی افزود: هم‌اندیشی دوم را اوایل مهرماه با حضور مدیران روابط‌عمومی و آموزش وزارتخانه‌ها و سازمان‌های صنعتی و امور زیربنایی برگزار و پس از آن از نظرات و پیشنهادات ارایه شده در فرآیند برگزاری مؤثرتر کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط‌عمومی استفاده خواهیم کرد.

کاظمی‌دینان تأکید کرد: با توجه به استقبال مدیران روابط‌عمومی‌ و آموزش، از هم‌اندیشی اول بعد از برگزاری کنفرانس نیز جلسات تخصصی را ادامه خواهیم داد تا در همین جلسات کارشناسی، فعالیت‌های مختلفی که فعالان عرصه روابط‌عمومی انجام می‌دهند مورد نقد و ارزیابی قرار گیرد.

گفتنی است، نخستین کنفرانس حرفه­ای­گرایی در روابط­عمومی 29 مهرماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود و ثبت نام متقاضیان از هم‌اکنون توسط دبیرخانه کنفرانس انجام می‌شود. اطلاعات این همایش و نحوه حضور و مشارکت در آن، در سایت
http://i-pr.ir  قابل دریافت است.

کد: 517
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری دومین نشست‌ هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی برای برگزاری مؤثرتر یک کنفرانس
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH