|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/06/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 998 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب شد

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب شد

   با حکم دکتر «حجت‌الله ایوبی» معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری، «محمد رسول صادقی» به عنوان مدیر کل روابط عمومی این سازمان منصوب شد.

 

در متن حکم آمده است: « نظر به سوابق ارزشمندتان در حوزه هنر و رسانه به موجب این حکم به سمت مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری منصوب می‌شوید. با شناختی که از شما دارم، امیدوارم که بتوانید از طریق تعامل سازنده با رسانه‌ها و ایجاد ارتباط عاطفی و موثر با اهالی سینما،‌در ایجاد روح‌امید، آرامش و همدلی در جامعه پرافتخار سینمایی کشور گام‌های موثری بردارید. توفیقات روز‌افزون‌تان را در خدمت به فرهنگ و هنر ایران اسلامی از خداوند متعال خواهانم»

محمدرسول صادقی متولد 1356 درشهر تهران و فارغ‌التحصیل رشته خبرنگاری است. او فعالیت رسانه‌ای خود را به عنوان روزنامه‌نگار از سال 1373 آغاز و در نشریات و روزنامه‌هایی چون: معیار،‌اخبار، گزارش‌روز، همشهری، انتخاب، جام‌جم ، سینما و... در مقام خبرنگار، منتقد، نویسنده و دبیر قلم‌زده و سردبیر رسانه‌هایی چون : سایت ایران تئاتر، سایت رودکی و ماهنامه خانه هنرمندان ایران بوده است .

او تاکنون: مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل خانه هنرمندان ایران، مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی و نیز مدیر روابط عمومی چندین دوره از جشنواره تئاتر فجر، جشنواره نمایش‌های آئینی-سنتی، جشنواره نمایش‌های عروسکی تهران-مبارک، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره خیابانی مریوان، جشنواره‌ هنرهای اسلامی،‌همایش سراسری آئین‌های عاشورایی، جشنواره تئاتر رضوی، جشنواره پلیس، جشنواره فیلم پلیس و چند فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بوده است .

 دبیرخانه دائمی همایش روابط عمومی الکترونیک، دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط عمومی و صنعت، دبیرخانه دائمی کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات انتصاب ایشان را تبریک می گوید.کد: 521
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH