|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/06/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 1077 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
طاهایی مدیرکل روابط عمومی وزارت صنعت شد

طاهایی مدیرکل روابط عمومی وزارت صنعت شد

 وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی منوچهر طاهایی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی این وازرت خانه منصوب کرد.

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی منوچهر طاهایی و حسین حاجی پور را به سمت  مدیر روابط عمومی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل  و مدیر کل دفتر وزارتی این وزارتخانه منصوب کرد و مراسم تودیع و معارفه آنها نیز صبح امروز انجام شد .

بر اساس این گزارش، در جلسه صبح امروز حسین پرسان فومنی مدیر کل سابق روابط عمومی وزارت صنعت  تودیع و منوچهر طاهایی جایگزین وی شد. منوچهر طاهایی پیش از این با محمدرضا نعمت زاده (وزیر جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت) در وزارت نفت وسالهای گذشته در وزارت صنعت همکاری داشته است ..

در این حکم محمدرضا نعمت زاده تصریح کرده است: با توجه به ابعاد مختلف و گستردگی و فرابخشی بودن حوزه فعالیت وزارت صنعت، معدن و تجارت، ضروری است ملت شریف ایران اسلامی از برنامه ها و اقدامات و عملکردها، مطلع شوند و برای همراهی به موقع در جریان امور قرار گیرند .
نعمت زاده یادآور شده است: انتظار می رود روابط عمومی با بهترین و موثرترین شیوه ها برای ایجاد تعامل، اطلاع رسانی و همکاری مشترک با ذینفعان وزارتخانه اقدام کند و با بهره گیری از امکانات، فرصت ها و مشارکت های اقتصادی و  اجتماعی در عرصه های داخلی و بین المللی اهتمام ورزد .
اطمینان دارم در اجرای وظایف محوله، از همکاری مدیران محترم، کارشناسان و همکاران ارجمند برخوردار خواهید بود .
همچنین در پایان این حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت از  زحمات حسین پرسان فومنی مدیرکل قبلی روابط عمومی در مدت زمان تصدی این مسئولیت تشکر و برای وی در مسئولیت های آینده آرزوی موفقیت کرد .

یادآور می شود منوچهر طاهایی رییس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است .
وی در سال 62 کارمند واحد مرکزی خبر صدا و سیما و پس از آن مدیرکل صدا و سیمای مازندران، گلستان و کرمانشاه، مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در بوسنی و هرزگوین، مدیر گروه اجتماعی و اقتصاد شبکه دو سیما، رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیر امور اداری شرکت کالای نفت تهران، رییس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی و مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت بوده است .

بر اساس شنیده‌ها احتمالا حسین پرسان پس از این به کشتیرانی که در گذشته در آنجا فعالیت کرده بود، باز می‌گردد. البته وی پیش از اینکه مدیر کل روابط عمومی وزارت صنعت شود،  مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت بود

دبیرخانه دائمی همایش روابط عمومی الکترونیک، دبیرخانه دائمی کنفرانس روابط عمومی و صنعت، دبیرخانه دائمی کنفرانس حرفه ای گرایی در روابط عمومی و ماهنامه مدیریت ارتباطات انتصاب ایشان را تبریک می گوید.کد: 524
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • طاهایی مدیرکل روابط عمومی وزارت صنعت شد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH