|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/06/27 نظرات: 2 نظر نمایش: 1072 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
روابط‌ عمومی‌ ها از مردم "بازخورد" بگیرند

روابط‌ عمومی‌ ها از مردم "بازخورد" بگیرند

 مشاور رئیس جمهور با تاکید بر ممنوعیت بزرگنمایی در دولت تدبیر و امید، گفت: اطلاع رسانی در دولت باید شفاف و مطابق با واقعیت‌ها باشد به نحوی که بتوان جوانب آن را برای افکار عمومی توضیح داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدرضا صادق مشاور رییس جمهور امروز در جلسه شورای هماهنگی مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی با اشاره به سیاست های اطلاع رسانی دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: نظام اطلاع رسانی دولت باید برخوردار از هماهنگی و سیاستگذاری مناسبی باشد و بتواند اهدافی را که دولت تعقیب می کند به نحو مناسب تبیین کرده و اقداماتش را معرفی کند .

وی همچنین با تاکید بر اطلاع رسانی دو سویه خاطر نشان کرد: نظام اطلاع رسانی دولت و روابط عمومی دستگاه ها به عنوان چشم و گوش بیدار دستگاه متبوع خود ضمن معرفی عملکرد و اقدامات صورت گرفته باید بازخورد آن را از افکار عمومی دریافت و به دولت منعکس کند که این جزو وعده های رییس جمهور در دوران مبارزات انتخاباتی ایشان بوده است .

صادق افزود: رویکرد اطلاع رسانی باید در چارچوب رویکرد کلی دولت و برنامه هایی که رییس جمهور و وزرا در مجلس ارایه کردند باشد .

وی برخورد عالمانه و کارشناسانه را از دیگر سیاست های دولت در حوزه اطلاع رسانی عنوان کرد و گفت: اطلاع رسانی به مردم باید به شیوه ای صورت پذیرد که افکار عمومی را قانع کند نه اینکه صرفا از روی رفع مسوولیت و یک رفتار اداری باشد .

جلسات شورای اطلاع رسانی دولت به زودی برگزار خواهد شد.

وی همچنین از سرگیری جلسات شورای اطلاع رسانی دولت خبر داد و افزود: جلسات شورای اطلاع رسانی دولت به زودی و با قوت بیشتری نسبت به گذشته آغاز خواهد شد .

در پایان جلسه، روسای مراکز روابط عمومی دستگاه های اجرایی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای اطلاع رسانی بهتر و پویاتر و همچنین در خصوص نحوه ارایه عملکرد دستگاه های متبوع خود ارایه کردند که به دنبال آن دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت موظف شد کمیته های تخصصی را با مشارکت روسای روابط عمومی ها برای پیگیری موارد مطروحه تشکیل دهد .

کد: 534
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • روابط‌ عمومی‌ ها از مردم "بازخورد" بگیرند
امتیاز بندی

نظرات
مصطفی

# ارسال کننده: مصطفی
   تاریخ ارسال: 1392/06/30
سلام ، امیدوارم این طور باشد ! و دولت تدبیر و امید پاینده
peyman

# ارسال کننده: peyman
   تاریخ ارسال: 1392/06/31
با سلام
با نظر ایشان کاملاًموافق هستم.با این روش شاید بتوان ازروابط عمومی سنتی به روابط عمومی مخاطب پرور تغیر رویکرد داد.
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH