|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/07/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 1299 مرتبه تعداد امتیاز: 5   (Article Rating)
نگاهی به 17 سایت‌های برتر عرصه سینما، تئاتر و موسیقی دنیا

نگاهی به 17 سایت‌های برتر عرصه سینما، تئاتر و موسیقی دنیا

کوثر افضل‌زاده در چهل‌ویکمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات به معرفی مهم‌ترین و پرطرفدارترین رسانه‌های اینترنتی در زمینه هنر(سینما، تئاتر و موسیقی) پرداخته است.

رسانه‌هایی که برای هنر به‌روز می‌شوند:وی در مورد سایت آی.ام.دی.بی نوشته: شاید بتوان این سایت را پرطرفدارترین و پرمخاطب‌ترین سایت اینترنتی در زمینه فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی شناخت. این سایت که شامل بخش‌های، سینما، تلویزیون و اخبار است، جدیدترین اطلاعات در زمینه فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی را در اختیار مخاطبان می‌گذارد.

علاوه بر اخبار روز، می‌توان برای دست یافتن به اطلاعات آثار قدیمی‌تر نیز به این سایت انگلیسی زبان مراجعه کرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های IMDB این است که مخاطبان می‌توانند پس از تماشای آثار سینمایی یا تلویزیونی به آنها امتیاز دهند، به این ترتیب معیار مناسبی برای سنجش این آثار به دست خواهد آمد.

الو سینه (Allo Ciné) یکی دیگر از سایت‌هایی است که در این ماهنامه معرفی شده است. این سایت یکی از رسانه‌های پرطرفدار در زمینه سینما است. سایت فرانسه زبان الو سینه، با پرداختن به آثار سینمایی جهان، مهم‌ترین و جزئی‌ترین اطلاعات را در زمینه فیلم‌های سینمایی در اختیار مخاطبان خود می‌گذارد.

 به جرأت می‌توان گفت که این سایت حاوی اطلاعاتی درباره نخستین فیلم‌های ساخته شده از ابتدای تاریخ سینما تا امروز بوده است. علاوه بر این، وجود تعداد قابل توجهی عکس از تمام فیلم‌های یاد شده از دیگر امکانات کم‌نظیر الو سینه است.

 ارائه خبرها، اطلاعات و تصاویر از سریال‌ها و مجموعه‌هایی که روی دی.وی.دی به مخاطب عرضه می‌شوند از دیگر قابلیت‌های این سایت به شمار می‌آید. آنونس فیلم‌هایی که در آینده نزدیک ارائه می‌شوند را نیز باید به گزینه‌های آلو سینه اضافه کرد.

دوینانت آرت، آرت نت، آرت اینفو، آرت بابل، آرت سیکلوپدی، آرت دیلی، آرتز مپ، بلک برد، دیزاین ابزرور، اینتر آرت سنتر، فریکینگ نیوز، وی.سی.ام، لست.اف.ام، گروو شارک، وی.ال.تاتر سایت‌هایی هستند که لازمست دانشجویان و فعالان عرصه هنر و ارتباطات با آن‌ها آشنا شوند.(متن کامل)

پرونده تعامل رسانه و هنر در چهل‌ویکیمن شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شده است.

این ماهنامه در 84 صفحه رنگی و با قیمت 6 هزار تومان از کیوسک‌های مطبوعاتی قابل دریافت است.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند این شماره از ماهنامه را توسط نرم‌افزار «برگ» (کیوسک الکترونیکی مطبوعات) بر روی گوشی‌های و تبلت‌های دارای سیستم عامل اندروید خریداری کرده و مطالعه کنند. نرم‌افزار اندرویدی «برگ» از نشانیhttp://barg.asr24.com یا http://cando.asr24.com قابل دریافت استآرشیو کامل ماهنامه مدیریت ارتباطات و همچنین شماره فعلی، از طریق آدرس http://www.magiran.com/cmmagazine  قابل تهیه و مطالعه استاین ماهنامه از طریق سایت www.prshop.ir نیز برای درخواست‌کنندگان، ارسال می‌شود.

 

 

 

کد: 551
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • نگاهی به 17 سایت‌های برتر عرصه سینما، تئاتر و موسیقی دنیا
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH