|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/08/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 1146 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مراسم اختتاميه جشنواره ترافيك و رسانه عصر امروز برگزار مي‌شود

مراسم اختتاميه جشنواره ترافيك و رسانه عصر امروز برگزار مي‌شود

دبير جشنواره ترافيك و رسانه در آستانه برگزاري مراسم اختتاميه ششمين دوره اين جشنواره گفت: امروز نبض جامعه و فرهنگ آن در دست خبرنگاران است كه به عنوان افكار بيدار و چشمان بيناي اجتماع، اصلاح‌گر فرهنگ غلط و مروج فرهنگ صحيح هستند.

سيد غلامرضا كاظمي‌دينان افزود: البته زماني كه خبرنگاران به عرصه زندگي روزمره و تعاملات اجتماعي حوزه از جمله حوزه مهم‌ ترافيك و ارتقاي فرهنگي در اين حوزه وارد مي‌شوند، اين كاركرد مهم‌تر و نقش آفرين‌تر مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه اهالي رسانه، نظرات كارشناسي در حوزه‌هاي مختلف از جمله حوزه‌هاي اجتماعي و شهري را با آگاهي كامل انعكاس داده و بر آگاهي‌بخشي افكار عمومي به شكل مستقيم تاثير مي‌گذارند، اظهار كرد: البته نتايج اين تلاش‌ها در گفتار و رفتار شهروندان منعكس مي‌شود زيرا رسانه‌ها هستند كه فرهنگ جامعه خود را رقم مي‌زنند.
كاظمي دينان با بيان اين كه رسانه‌ها در عرصه فعاليت خويش از يك سو رفتار شهروندان را مي‌كاوند، خواست‌ها و نيازهاي آن‌ها را بازتاب مي‌دهند و براي ارتقاي كيفيت زندگي‌ آن‌ها فرهنگ‌سازي مي‌كنند، تصريح كرد: رسانه‌ها از سوي ديگر با نقد، ارزيابي و نظارت بر فعاليت‌ها، سياست‌ها و برنامه‌ها، قوت و ضعف عملكرد مسئولان را به داوري مي‌نشيند.
وي با تاكيد بر اين كه "جشنواره ترافيك و رسانه"، فرصتي است براي قدرداني از يك سال فعاليت خبري و هنري اهل ذوق و قلم در حوزه شهري با محوريت حمل و نقل و ترافيك، اضافه كرد: اين جشنواره همچنين مجالي است براي آن كه مديران و كارشناسان از نزديك با نظرات كارشناسي و اهم اخبار و گزارش‌هاي توصيفي، تحليلي و تفسيري رسانه‌ها به اميد عمل به آن‌ها آشنا شوند.
دبير جشنواره ترافيك و رسانه در پايان خاطرنشان كرد: ادامه روند فعاليت اين جشنواره در سال‌هاي آتي باعث ارتقاي كيفي و كمي توليدات رسانه‌‌اي با هدف فرهنگ‌سازي شده و بهبود فرهنگ شهروندان در حوزه رفتارهاي ترافيكي را در پي خواهد داشت.
گفتني است آيين اختتاميه "ششمين جشنواره ترافيك و رسانه" طي مراسم ويژه‌اي با حضور خبرنگاران حوزه‌هاي اجتماعي و شهري ساعت 14 فردا (دوشنبه 13 آبان) در محل تالار ايوان شمس برگزار مي‌شود.

کد: 571
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • مراسم اختتاميه جشنواره ترافيك و رسانه عصر امروز برگزار مي‌شود
  • مراسم اختتاميه جشنواره ترافيك و رسانه عصر امروز برگزار مي‌شود
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH