|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1392/08/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 1221 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
دوره آموزشی «عکاسی در روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

دوره آموزشی «عکاسی در روابط‌عمومی» برگزار می‌شود

مدیر اجرایی باشگاه مدیریت ارتباطات گفت: دوره آموزشی «عکاسی در روابط‌عمومی» توسط باشگاه مدیریت ارتباطات برگزار می‌شود.

امیر لعلی با بیان اینکه امروزه عکس عنصر جدانشدنی از خبر و فرآیندهای مستندسازی محسوب شده و به همین دلیل در روابط‌عمومی‌ها به مقوله عکس و عکاسی توجه شده و تجهیزات عکاسی معمولاً در اختیار نهاد روابط‌عمومی قرار دارد، افزود: متأسفانه گهگاه علی‌رغم صرف هزینه بالا جهت خرید دوربین و تجهیزات عکاسی و نیز صرف وقت برای عکاسی از عملکردها و تحولات سازمان توسط کارشناسان روابط‌عمومی، کمتر به مقوله کیفیت عکاسی توجه شده و بعضاً عکس‌های گرفته شده توسط روابط‌عمومی‌ها قابلیت درج در رسانه‌های حرفه‌ای، بولتن‌های سازمانی و حتی وب‌سایت‌ها را نیز ندارند.
وی ادامه داد: در بسیاری از موارد دیده می‌شود که درد به درستی تشخیص داده می‌شود اما درمان به شیوه‌ای نامناسب صورت می‌گیرد که عکاسی در روابط‌عمومی نیز از همین موارد است و به دلیل عدم آموزش کارشناسان در خصوص ویژگی‌ها و تکنیک‌های عکاسی در سازمان، خروجی کار چندان مطلوب به نظر نمی‌رسد.
لعلی با اشاره به اینکه در دوره آموزشی «عکاسی در روابط‌عمومی» تکنیک‌ها و ویژگی‌های عکاسی در سازمان مورد توجه قرار می‌گیرد و سعی می‌شود کارشناسان روابط‌عمومی با شیوه‌های عکاسی اصولی متناسب با نیازمندی‌های عکسی سازمان‌ها آشنا شوند، گفت: این دوره آموزشی در 21 ساعت ارائه شده و هزینه برگزاری دوره برای علاقه‌مندان 200 هزار تومان و اعضای باشگاه مدیریت ارتباطات 100 هزار تومان است.
مدیر اجرایی باشگاه مدیریت ارتباطات افزود: از جمله سرفصلشناآ‌های این دوره آموزشی می‌توان به آشنایی و کار با انواع دوربین‌های دیجیتال، آشنایی با تکنیک‌های مختلف عکاسی، فنون نورسنجی در فضاهای بسته، ترکیب‌بندی، کادربندی، کار با فلاش، انواع روش‌های سوژه‌یابی در عکاسی سازمانی، اصول عکاسی خبری، ویژگی‌ها و تکنیک‌های عکاسی از مراسم‌ و همایش‌ها و... اشاره کرد.
این دوره آموزشی بهمن‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند با شماره تلفن‌های 4-88931913 تماس حاص نمایند.
روابط‌عمومی


کد: 573
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • دوره آموزشی «عکاسی در روابط‌عمومی» برگزار می‌شود
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH