|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1393/09/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 997 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
مدیریت گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌های همراه

مدیریت گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌های همراه

در پنجاه و پنجمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات نحوه مدیریت گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی آموزش داده شده است.

مدیریت ارتباطات( ما) آن لاین- احمدرضا زارعی، کارشناس ارشد مدیریت رسانه

گروه‌های اجتماعی با دسترسی آسان، تجربه جدیدی در کشور ماست و هنوز گام‌های ابتدایی آن با آزمون و خطا برداشته می‌شود و نیاز است با اشتراک تجربیات مدیریت این گروه‌ها، فضایی سالم و الگویی صحیح برای تشکیل آنها و ادامه مسیرشان ایجاد شود. گروه‌های اجتماعی به ویژه گروه‌های تخصصی می‌تواند فضایی مناسب برای رشد و پیشرفت در زمینه‌های مختلف را فراهم آورد به شرط آنکه با مدیریت صحیح اداره شوند و اهداف مشخصی داشته باشند. عضویت در گروه‌های تخصصی مناسب‌ترین بهره‌برداری از این تکنولوژی ارتباطی در راستای رشد شخصی و گروهی است و باید با آگاهی بیشتر موجبات تأثیرگذاری آن را بر روندهای تخصصی امور فراهم آورد. در انتها ذکر یک نکته خالی از لطف نیست که تنها ارتباطات مجازی کافی نیست و لازم است اعضای گروه‌های تخصصی در مقاطع زمانی خاص دیدارهای چهره به چهره داشته باشند و این موجب تقویت ارتباط در گروه می‌شود. آلبرت انیشتین سال‌ها قبل گفت: «از روزی می‌ترسم که تکنولوژی از تعاملات ما انسان‌ها سبقت بگیرد و آن روز دنیا نسلی از ابلهان خواهد داشت».

تهیه و مطالعه پی دی اف مطلب: اینجا

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند این ماهنامه را توسط نرم‌افزار «برگ» (کیوسک الکترونیکی مطبوعات) بر روی گوشی‌ها و تبلت‌های دارای سیستم عامل اندروید خریداری کرده و مطالعه کنند. نرم‌افزار اندرویدی «برگ» از نشانی http://barg.asr24.com    یا  cando.asr24.com  قابل دریافت است.

آرشیو کامل ماهنامه مدیریت ارتباطات از نشانی http://www.magiran.com/cmmagazine  قابل تهیه و مطالعه است. این ماهنامه از طریق سایت http://www.prshop.ir   نیز برای درخواست‌کنندگان، ارسال می‌شود.

 

 

کد: 648
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • مدیریت گروه‌ها در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌های همراه
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH