|  ورود به سايت  |  1397/10/27
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1393/11/02 نظرات: 1 نظر نمایش: 1185 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
ضرورت توجه به آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک

ضرورت توجه به آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک

مدیریت ارتباطات(ما) آن‌لاین- مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان بر ضرورت توجه به امر مهم آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک به منظور بسترسازی جهت تحقق دولت الکترونیک تاکید کرد.

 "مسعود پاکزاد" در نشست مشترک با نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی کشور در استان هرمزگان ضمن بیان این مطلب که بحث آموزش در روابط عمومی در شرایط فعلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی و همایش های علمی در این عرصه می تواند شرایط مساعدتری را برای پذیرش این تغییر و ایجاد انگیزه بیشتر در مدیران و دست اندرکاران روابط عمومی مهیا نماید.

وی ادامه داد: آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک، سازمان ها را از قید و بند محدودیت های زمانی و مکانی رها ساخته و به توسعه روابط عمومی و در نهایت توسعه کشور و استان کمک خواهد کرد.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان هرمزگان گفت: با گسترش ارتباطات الکترونیک و افزایش شبکه های اجتماعی، بدون تردید آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک از ضرورت های اجتناب ناپذیر محسوب می شود.

پاکزاد اضافه کرد: برنامه ریزی اصولی و صحیح در این زمینه، بستر مناسبی را برای تحقق دولت الکترونیک فراهم می کند.

مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: هرچه در این مسیر سرمایه گذاری شود و دوره های آموزشی برگزار گردد، روابط عمومی ها قدرتمندتر و توانمند تر خواهند شد، که این خود شرایط دستیابی به دولت و شهروند الکترونیک را سهل تر می نماید.

"عباس اکبری" نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی کشور در استان هرمزگان نیز در این نشست از برنامه ریزی های انجام شده در خصوص برگزاری هفته روابط عمومی سال 94 سخن به میان آورد و گفت: به منظور برگزاری باشکوه هفته روابط عمومی سال 94 که قرار است 27 اردیبهشت تا 2 خرداد سال آینده برگزار گردد، از تمامی ظرفیت های روابط عمومی در استان در استفاده خواهد شد.

وی افزود: با توجه به حضور مدیران روابط عمومی توانمند در شرکت ها، نهادها، موسسات و دستگاه های اجرایی هرمزگان از توان فکری و عملی همه دست اندرکاران حوزه روابط عمومی به منظور مشارکت در برگزاری و اجرای برنامه های هفته روابط عمومی در استان بهره خواهیم برد.

اکبری نهاد روابط عمومی را به عنوان یکی از ارکان مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی در سازمان ها توصیف کرد و افزود: هرچه این رکن مهم با آموزش صحیح و مناسب، بالنده و کارآمد شود، قطعاً در تحولات و پویایی سازمان ها نقش بی بدیلی را ایفا خواهد کرد.

نماینده ستاد برگزاری هفته روابط عمومی کشور در استان هرمزگان تاکید کرد: روابط عمومی ها به دلایل مختلف باید بتوانند گام به گام و در عین حال با سرعتی بیش از پیش روش های سنتی را کنار گذاشته و با استفاده از ابزارهای الکترونیک و ظایف خود را انجام دهند.

وی لازمه گام نهادن در این مسیر را کسب آموزش های تخصصی در حوزه روابط عمومی الکترونیک دانست.

اکبری در پایان خاطرنشان کرد: حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی در همایش روابط عمومی الکترونیک که با حضور فرهیختگان و اساتید برجسته روابط عمومی کشور در 27 اردیبهشت ماه سال 94 برگزار خواهد شد، قطعا تاثیر بسزایی در نهادینه شدن روابط عمومی الکترونیک خواهد داشت.

 

 

کد: 661
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • ضرورت توجه به آموزش در حوزه روابط عمومی الکترونیک
امتیاز بندی

نظرات
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH