|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1393/12/18 نظرات: 1 نظر نمایش: 1052 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
نقش روابط‌عمومی‌ها در بازآفرینی صنعت مبتنی بر فناوری بسیار حائز اهمیت است

نقش روابط‌عمومی‌ها در بازآفرینی صنعت مبتنی بر فناوری بسیار حائز اهمیت است

مدیریت ارتباطات آنلاین- مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت توجه به فناوری‌های نوین تأکید کرد: نقش روابط‌عمومی‌ها در بازآفرینی صنعت مبتنی بر فناوری بسیار حائز اهمیت است.

 

دکتر علی محمد گودرزی که در دیدار رئیس و تعدادی از اعضای شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی سال 1394 با وی سخن می‌گفت با اعلام مطلب فوق افزود: شاهد پیوند عمیق فناوری‌های نوین با صنایع و حرفه‌های گوناگون هستیم و این، می‌تواند فرصت‌های زیادی را برای ارتقاء و پیشرفت، پیش رویمان قرار دهد.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: روابط‌عمومی‌ها باید در مسائل کلان کشور و عبور از مسائل و مشکلات راه‌حل‌های علمی ارائه کنند.

وی با اشاره به اینکه نتیجه گردهم‌آیی‌ها و کنفرانس‌های علمی باید در عمل نیز قابل لمس و محسوس باشد تأکید کرد: برگزاری همایش‌های تخصصی در هفته روابط‌عمومی قابل تقدیر است و باید منتظر حرف‌های جدید و نو در این همایش‌ها باشیم.

در این نشست سید غلامرضا کاظمی دینان رئیس ستاد هفته روابط‌عمومی سال 1394 با اشاره به سایقه برگزاری این هفته در دو سال گذشته افزود: معتقدیم روابط‌عمومی علاوه بر توان و قدرت درک و شناخت مسائل سازمان‌ها می‌توانند سهم مناسبی نیز در ارائه راه‌حل‌ها بر عهده بگیرند مشروط بر آنکه زمینه ابراز نظر و نقش‌آفرینی آن‌ها را فراهم کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های قابل ملاحظه در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بیراه نگفته‌ایم اگر روابط‌عمومی و رسانه را تأثیرپذیرترین علوم و حوزه‌های دانشی دراین باره معرفی کنیم.

همچنین علی شوقی بنام دبیر ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی با تشریح برنامه‌های این ستاد برای سال 94 گفت: تمام برنامه‌ها بر مدار ارتقای سطح کیفی و عملکردی روابط‌عمومی‌ها تنظیم شده است.

وی افزود:‌منظور از ارتقاء، پیشرفت‌های حرفه‌ای، علمی و صنفی است.

 

 

کد: 674
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • نقش روابط‌عمومی‌ها در بازآفرینی صنعت مبتنی بر فناوری بسیار حائز اهمیت است
امتیاز بندی

نظرات
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH