|  ورود به سايت  |  1397/10/30
                 
آرشیو شماره‌های گذشته
 چاپ   

آخرین اخبار
تاریخ: 1395/06/06 نظرات: 0 نظر نمایش: 1948 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
برگزاری نکوداشت سید غلامرضا کاظمی دینان در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر

برگزاری نکوداشت سید غلامرضا کاظمی دینان در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر

جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر شامگاه پنجشنبه ۴ شهریورماه با حضور هنرمندانی چون کتایون ریاحی، پوری بنایی، علی رفیعی، رضا بابک، احترام برومند، مسعود فروتن و لوریس چکناواریان در تالار ایوان شمس برگزار شد.

در این مراسم لوریس چکناواریان برای تقدیر از استاد غلامرضا کاظمی دینان روی صحنه آمد.
سپس غلامرضا کاظمی دینان به روی صحنه دعوت شد و پس از ادای احترام به حاضران گفت: «امیدوارم بتوانیم ارتباط صمیمی و موثر داشته باشیم تا زندگی زیباتر شود. همیشه فکر می‌کردم که اگر روزی قرار باشد مورد تقدیر قرار گیرم قطعاً در همایش روابط عمومی خواهد بود اما امروز به خود می‌بالم که در جمعی از من تقدیر می‌شود که جمع هنرمندان است، هنرمندی که فرهنگ‌ساز و ارتقادهنده فرهنگ جامعه است، هنرمندی که می‌تواند با آگاهی‌دهی درست یک جامعه را دانا کند، هنرمندی که می‌تواند جامعه‌ای زنده، زیبا و توسعه یافته ایجاد کند.»
وی تاکید کرد: «باید قدر هنرمندان را دانست چراکه جامعه‌ای که قدر هنر و هنرمند را نداند رو به فنا است.امیدوارم جامعه ما این را درک کند که اگر قرار است کشورها حرفی برای گفتن داشته باشند باید به هنر و هنرمند احترام گذارند.»
در این مراسم با پخش کلیپی، همسر استاد کاظمی دینان از ویژگی ها و عشق وی به روابط عمومی گفت. همچنین تعدادی از استادان و هنرمندان درباره زندگی حرفه ای استاد سخن گفتند.
در ادامه، جمعی از مدیران، فعالان و نمایندگان انجمن ها و تشکل های روابط عمومی با اعطای هدایایی از استاد کاظمی دینان تقدیر کردند.

کد: 734
نویسنده خبر: ماهنامه مدیریت ارتباطات
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری نکوداشت سید غلامرضا کاظمی دینان در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


چاپ  

گفتگو های ویژه


  Copyright 2009-2012 by cmmagazine Design & Support: 7TABLIGH