6

اعطا مدال روابط عمومی کشور به حسن عمیدی

  • کد خبر : 8630
اعطا مدال روابط عمومی کشور به حسن عمیدی
مدال روابط عمومی ایران معتبرترین و بالاترین نشان این حوزه، به حسن عمیدی به عنوان اثرگذارترین مدیر روابط عمومی کشور برای تلاش سازنده و بیش از دو دهه فعالیت اثرگذار اعطا شد.

به گزارش ما آنلاین، از انجمن متخصصان روابط عمومی، نخستین کنفرانس ملی مدیران روابط عمومی و بیست و دومین دوره جوایز صنعت روابط عمومی ایران روز چهارشنبه – ۲۴ خرداد ۱۴۰۲- در سالن وفا غفاریان سازمان مدیریت صنعتی با حضور جمعی از استادان و پیشکسوتان حوزه روابط عمومی کشور برگزار شد.

در این مراسم مدال روابط عمومی ایران معتبرترین و بالاترین این حوزه به حسن عمیدی به عنوان اثرگذارترین مدیر روابط عمومی کشور برای تلاش سازنده و بیش از دو دهه فعالیت اثرگذار اهدا شد.

نشان روابط عمومی پیش از این، طی سه دوره به حسن ربیعی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه در سال ۱۳۹۲، سید هادی میرباقری مدیرکل روابط عمومی گروه پترو پارس در سال ۱۳۹۴ و مرحوم رضا طاهری رئیس روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب در سال ۱۳۹۶ اعطا شده بود و امروز حسن عمیدی مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران چهارمین مدال روابط عمومی را دریافت کرد.

حسن عمیدی متولد سال ۱۳۵۷ تهران و دارای مدرک دکتری علوم ارتباطات اجتماعی است و مدرس رشته روابط عمومی در دانشگاه است و بیش از دو دهه فعالیت در عرصه روابط عمومی حوزه‌های فرهنگی و هنری، ارتباطات و فناوری اطلاعات و صنعت فعالیت دارد.

وی مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، معاون مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین رییس موزه ارتباطات کشور را در سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۱ در کارنامه کاری خود دارد و هم اکنون مدیر ارتباطات سازمان گسترش و نو سازی صنایع ایران (ایدرو) است.

  • انتهای پیام
لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8630
  • منبع : ایرنا

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.