14

استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی در استانداری فارس

  • کد خبر : 7640
  • 05 دی 1401 - 8:30
استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی در استانداری فارس
مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس با تاکید بر اهمیت استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی در حوزه‌های ارتباطی و روابط عمومی بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی به منظور تجزیه و تحلیل داده‌های شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی داخلی و وبگاه‌های غیرایرانی به وسیله هوش مصنوعی در استانداری فارس هستیم.

هادی بستام در گفت‌وگو با ما آنلاین، به بهانه برگزاری پانزدهمین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک درباره کارکردهای هوش مصنوعی در واحدهای روابط عمومی سازمان‌ها، بیان کرد: هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلفی مانند آنالیز داده‌های شبکه‌های اجتماعی و تولید گزارش‌های مورد انتظار مدیران و برنامه‌ریزان، همچنین دستیابی به آرشیو به صورت هوشمند و شناسایی ذینفعان موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مدیر روابط‌عمومی با اشاره به اقدامات و زیرساخت‌های مورد نیاز برای حضور و استفاده از هوش مصنوعی در سازمان‌ها توضیح داد: بهره‌گیری از نیروی انسانی با مهارت‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و دارای نگرش‌های متناسب با جامعه شبکه‌ای و هوشمند از پیش نیازهای اصلی حضور هوش مصنوعی در سازمان‌ها است. همچنین از الزامات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و تامین دیوایس‌های متناسب با آن نمی‌توان غفلت کرد.

بستام در پاسخ به این پرسش که «آیا برای بررسی، تحلیل و داده‌کاوی‌ها در استانداری فارس از هوش مصنوعی استفاده یا برنامه‌ریزی شده است»، بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی به منظور تجزیه و تحلیل داده‌های شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی داخلی و وبگاه‌های غیرایرانی هستیم. این برنامه‌ریزی با تکیه بر توانمندی‌های داخلی اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس و بهره‌گیری از توانمندی‌های شرکت‌های معتبر و فناور در حوزه هوش مصنوعی صورت می‌گیرد.

پانزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، یکم بهمن‌ با موضوع اصلی «هوش مصنوعی، انسان طبیعی و روابط‌عمومی فراگیر» در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

اساتید، دانشجویان و فعالان حوزه‌های ارتباطات، روابط‌عمومی، جامعه اطلاعاتی و هوش مصنوعی که تمایل دارند در این همایش به ارائه مقاله بپردازند، می‌توانند تا تاریخ ۱۰دی‌‌ماه ۱۴۰۱، نسبت به ارسال اصل مقاله خود به آدرس الکترونیکی info@prconference.ir اقدام کنند. همچنین به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن۰۲۱۸۸۳۵۶۷۳۲ تماس حاصل نمایید.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=7640

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.