11

انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز

  • کد خبر : 8362
انتصاب سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری البرز
با حکم مجتبی عبداللهی استاندارالبرز «حمیدرضا رضایی» بعنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز منصوب شد.

به گزارش ما آنلاین، با حکم مجتبی عبداللهی استاندارالبرز «حمیدرضا رضایی» بعنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز منصوب شد.

«در متن این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز» منصوب می شوید.

انتظار است، با بهره مندی حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه و متعدد در جهت تهیه و تنظیم برنامه‌های راهبردی به منظور انجام دو امر مهم ارتباطات و اطلاع رسانی، ایجاد ارتباط مطلوب با رسانه های گروهی و جمعی، بخش‌های خبری صدا و سیما، برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، خبرگزاری و فعالان فضای مجازی، تشکیل شورای اطلاع رسانی به منظورپیشبرد اهداف، انجام مستمر افکار سنجی از اقدامات در راستای ارائه بازخوردهای دقیق از فعالیت‌ها، ضرورت آموزش و بالابردن سطح مهارتی روابط عمومی های فرمانداری‌ها و دستگاه های اجرایی، جلب مشارکت حداکثری این مجموعه ها در تولید خبر و هم افزایی در انجام ماموریت های ذاتی به کارگیری شیوه های نوآورانه و مبتکرانه در تشریح مواضع و اقدامات و برنامه ها، تحقق نهضت تبیین روایتگری عالمانه و خلاقانه از دستاوردهای حوزه های مختلف اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال انجام وظایف محوله را در چارچوب قوانین و مقررات و در راستای منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و اهداف عالیه دولت محترم مردمی ایران قوی به انجام رسانید. توفیق روزافزون شما را از درگاه پروردگار مسئلت دارم.

مجتبی عبداللهی»

 

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8362

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.