• امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
19

انتصاب مدیر روابط‌ عمومی ذوب آهن اصفهان

  • کد خبر : 6843
  • 19 مرداد 1401 - 13:46
انتصاب مدیر روابط‌ عمومی ذوب آهن اصفهان
آیین معارفه حمید سرال به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی با حضور مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان سه شنبه هجدهم مردادماه برگزار شد.

به گزارش ما آنلاین، در این آیین از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و صادقانه علیرضا امیری مدیر سابق روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تقدیر شد.

مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین گفت: توجه به فعالیت های اکتشافی و استخراجی و تامین مواد اولیه با بهره‌گیری از نخبگان این عرصه می بایست اولویت اصلی شرکت پویش معادن باشد.

وی افزود: چشم انداز اصلی ذوب آهن اصفهان، تولید فولادهای کیفی و با استحکام بالا است که این دیدگاه از قبل در شرکت وجود داشته و با رویکرد جدید در ریل اجرا قرار گرفته است.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: نیاز است جامعه فنی کشور و سایرارگان های مرتبط بیش از پیش با محصولات اصیل و کیفی ذوب آهن اصفهان آشنا شوند و طراحی سازه ها در کشور به سمت بهره گیری از این محصولات استاندارد سوق داده شود.

مهندس رخصتی از برگزاری جشن‌های دانش آموزی به عنوان یکی از موثرترین برنامه‌های روابط عمومی شرکت یادکرد و گفت: در دورانی که جامعه به امید و نشاط نیازداشت، با برنامه ریزی مدبرانه روابط عمومی، اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در این جشن ها حضور یافتند و لحظات ماندگاری ثبت شد و لذا شایسته می دانم از مجموعه مدیریت روابط عمومی شرکت، تشکر وقدردانی نمایم.

شایان ذکر است حمید سرال سرپرست مدیریت روابط عمومی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی مالی و کارشناسی مهندسی صنایع است و سال ۷۸ در ذوب آهن اصفهان استخدام شد. وی فعالیت در مدیریت حراست ، مدیریت کیفیت ، مدیریت امور فنی بهره برداری ، مدیریت روابط عمومی ، مدیریت مهندسی فروش و شرکت پویش معادن را در کارنامه کاری خود دارد.

 

 

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=6843

    ثبت دیدگاه