1

اولین همایش مدیریت جامع بحران برگزار می‌شود

  • کد خبر : 8220
  • 08 اسفند 1401 - 11:19
اولین همایش مدیریت جامع بحران برگزار می‌شود
اولین همایش مدیریت جامع بحران با رویکرد ارتباطات با هدف آشنایی مدیران، مسئولان روابط عمومی و کارشناسان و دست اندرکاران روابط عمومی و رسانه در استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ما آنلاین، اولین همایش مدیریت جامع بحران با رویکرد ارتباطات با هدف آشنایی مدیران، مسئولان روابط عمومی و کارشناسان و دست اندرکاران روابط عمومی و رسانه و علاقه مندان در تاریخ یکشنبه 14/12/1401 از ساعت 8 صبح الی 14در محل سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با اهمیت مدیریت بحران و مباحث مرتبط با برنامه‌ریزی و پیشگیری از بحران، آموزش‌های لازم در خصوص مرامنامه پنچگانه ارتباطات بحران، تولید محتوای فاخر، و پیام‌رسانی مدیریت بحران با مباحث مرتبط با احیای سازمان پس از بحران نیز آشنا می‌شوند.

زمان همایش : روز یکشنبه مورخ 14 اسفندماه 1401 از ساعت 8 صبح الی 14

مکان برگزاری : اصفهان – خیابان توحید – سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان – سالن اجتماعات

نحوه ثبت نام:

علاقه مندان با کلیک بر روی لینک https://app.hamayeshyar.com/web/HY51798 می‌توانند مشخصات خود را جهت شرکت در همایش مذکور ثبت کنند. لازم به ذکر است که همایش به صورت حضوری و آنلاین برگزارشده و عزیزانی که با بعد مسافت جهت شرکت روبرو هستند می‌توانند پس از ثبت نام به صورت آنلاین در لینک مذکور از مطالب ارایه شده بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8220
  • ارسال توسط :

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.