9

برگزاری بزرگترین رویداد تاریخ روابط‌‌عمومی کشور با موضوع هوش مصنوعی

  • کد خبر : 8773
برگزاری بزرگترین رویداد تاریخ روابط‌‌عمومی کشور با موضوع هوش مصنوعی
بزرگترین رویداد تاریخ روابط‌‌عمومی کشور با موضوع هوش مصنوعی به مدت سه روز با هدف تاکید بر استفاده از ابزارهای نوین برای پیشرفت روابط‌عمومی، روابط‌عمومی حرفه‌ای، روابط‌عمومی و صنعت، اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی و ارتباط بین‌الملل و تاثیرات روابط‌عمومی کارآمد در توسعه و پیشرفت سازمان‌ها در دی‌ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش ما آنلاین به نقل از روابط‌عمومی باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران، سیدغلامرضا کاظمی دینان، رییس‌ کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران و رییس شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی، امیرعباس تقی‌پور، دبیرکل باشگاه و بهنام تقی‌پور، دبیر شورای سیاستگذاری هفته روابط‌عمومی در سفر به استان گلستان با علی متکی، مدیرکل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری گلستان دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار، بر همکاری‌های مشترک در ارتقای سواد رسانه و توسعه مهارت‌های حرفه‌ای کارشناسان روابط‌عمومی دستگاه‌های استان توافق شد.

دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران در این دیدار از برگزاری همایش تخصصی روابط‌عمومی‌ها با رویکرد هوش مصنوعی و نمایشگاه توانمندی‌های روابط عمومی در کشور طی سه روز خبر داد و گفت این برنامه در دی‌ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

امیرعباس تقی‌پور خاطرنشان کرد: «در این همایش و نمایشگاه بر استفاده از ابزارهای نوین برای پیشرفت روابط‌عمومی، روابط‌عمومی حرفه‌ای، روابط‌عمومی و صنعت، اهمیت و جایگاه روابط‌عمومی و ارتباط بین‌الملل و تاثیرات روابط‌عمومی کارآمد در توسعه و پیشرفت سازمان‌ها پرداخته خواهد شد.»

این همایش و نمایشگاه با تلاش ستاد بزرگداشت هفته روابط‌عمومی‌های کشور و باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8773
  • منبع : روابط‌عمومی باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.