17

بیانیه پایانی هفته‌ی روابط‌عمومی۱۴۰۱

  • کد خبر : 5394
بیانیه پایانی هفته‌ی روابط‌عمومی۱۴۰۱
هفته‌ی روابط‌عمومی سال ۱۴۰۱ با برنامه‌ریزی، همت و تلاش‌های ارزنده‌ی عاشقان این حوزه به پایان رسید و البته که روابط‌عمومی پایانی ندارد.

به گزارش ما آنلاین، به بهانه پایان هفته روابط‌عمومی، سید غلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس ستاد برگزاری هفته‌ی روابط‌عمومی با انتشار یادداشتی درخواست کرده تا تمام صاحب‌نظران نقطه‌نظرات خود را درباره این رویداد اعلام کنند. متن کامل این بیانیه را در ادامه می‌خوانید:

« چو غنچه گرچه فروبستگیست کار جهان / تو همچو باد بهاری گره‌گشا می‌باش

هفته‌ی روابط‌عمومی سال ۱۴۰۱ با برنامه‌ریزی، همت و تلاش‌های ارزنده‌ی عاشقان این حوزه به پایان رسید و البته که روابط‌عمومی پایانی ندارد.
در این هفته که شعارش بیتی از اشعار حافظ و تأکیدی بر «گره‌گشایی» به عنوان یکی از مهم‌ترین انتظارات ذی‌نفعان از دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی بود، جلب توجه‌ مسئولین و عموم مردم به کارکردهای روابط‌عمومی مدنظر قرار گرفته و تلاش شد در نام‌گذاری‌های هفت‌روزه، مهم‌ترین وظایف و نقش‌های این نهاد تأثیرگذار یادآوری شود.
واقعیت این است که روابط‌عمومی‌‌ها به عنوان یک نهاد واسط بین مردم و سازمان‌ها، مأموریت‌های متنوع، گسترده و درهم تنیده‌ای دارند که برای انجام بهینه‌ی آن‌ها نیازمند اخذ مشاوره از متخصصان سایر علوم، بهره‌گیری از تجربه‌ی نخبگان و کنشگران حوزه‌های دیگر و ارتقای دائمی دانش و مهارت‌های مدیران، کارشناسان و فعالان خود هستند. میان رشته‌ای و چندوجهی بودن در کنار تعدد وظایف و انتظارات وسیع مدیران و جامعه از روابط‌عمومی‌ها حکایت از اهمیتش داشته و لازم است به همین نسبت برای ارتقای آن همت گماشته شود.
در هفته‌ای که گذشت با وجود همه‌ی انتقادات و تنوع سلیقه‌های موجود، برنامه‌ها، مراسم و نشست‌های مختلفی در سراسر کشور برگزار شد که امیدواریم بر غنای محتوایی و شکلی روابط‌عمومی بیافزاید و البته که بایستی به انتقادات دلسوزانه توجه و از آن‌ها در مسیر اصلاح فرآیندها بهره گرفت. علاوه بر این اتفاقات، نخستین «جشن ملی روابط‌عمومی» نیز با همت انجمن‌ها، موسسات و ستادهای فعال در حوزه روابط‌عمومی برگزار شد که در نوع خود اقدامی شایسته در راستای تجمیع و همراه کردن تمامی تخصص‌ها و نگاه‌ها بود.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه‌ی استادان، مدیران، کارشناسان و علاقمندان به روابط‌عمومی که در طول این هفته، متحمل زحمات فراوانی شدند لازم می‌دانم از صاحبنظران ارجمند درخواست کنم تا دبیرخانه‌ی دائمی ستاد برگزاری هفته‌ی روابط‌عمومی را از نقطه‌نظرات خویش بهره‌مند کنند.

با احترام
سید غلامرضا کاظمی‌دینان
رئیس‌کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران
و رئیس ستاد برگزاری هفته‌ی روابط‌عمومی »

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=5394

    ثبت دیدگاه