16
در جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی:

تجلیل از مجید مرادیان پیشکسوت رسانه و روابط عمومی

  • کد خبر : 6274
تجلیل از مجید مرادیان پیشکسوت رسانه و روابط عمومی
در آیین جشن ملی ارتباطات و روابط عمومی _جشنواره ایده‌های خلاق (ویژه گرامیداشت دکتر نطقی پدر روابط عمومی ایران)_، از مجید مرادیان پیشکسوت رسانه و روابط عمومی تجلیل شد.

به گزارش ما آنلاین، در این آیین که خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، امیرعباس تقی‌پور مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات و دبیرکل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو-ایران، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته روابط عمومی و تعدادی از اساتید و کارشناسان علوم ارتباطات و روابط عمومی حضور داشتند، ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه و نقش روابط عمومی و تجلیل تعدادی از پیشکسوتان روابط عمومی، برترین‌های روابط عمومی خلاق نیز معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

شایان ذکر است مجید مرادیان پیشکسوت رسانه و روابط عمومی بیش از ۳۰ سال سابقه‌ی حرفه‌ای را در دو حوزه‌ی روابط‌عمومی و رسانه در کارنامه‌ی خود دارد. وی از سال ۱۳۷۳ و پس از استخدام در شرکت ذوب‌آهن اصفهان و طی مدارج کارشناسی و پشت سر گذاشتن پست‌های سازمانی مرتبط، از سال ۱۳۹۴ تاکنون، در پست سازمانی معاون مدیر روابط‌ عمومی ذوب‌آهن اصفهان مشغول به فعالیت است.

مرادیان، دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی با گرایش پژوهشگری و دانشجوی” دوره عالی مدیریت روابط عمومی(DBE)” به همراه تحصیلات حوزوی است. ضمن آنکه، حضور فعالی در نهادهای حرفه‌ای و صنفی دارد. این پیشکسوت روابط عمومی عضو و از اعضای تشکیل‌دهنده‌ی خانه مطبوعات و خبرنگاران استان اصفهان، عضو و از اعضای تشکیل‌دهنده‌ی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان، عضو انجمن های علمی و صنفی روابط‌عمومی استان اصفهان، عضو انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران، عضو شورای سیاست‌گذاری انجمن روابط‌عمومی ایران در استان اصفهان، عضویت حرفه‌ای و حقیقی خانه روابط‌عمومی ایران، مدیر روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب‌آهن و عضو شورای مشورتی “ماهنامه روابط‌عمومی و صنعت” را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=6274

    ثبت دیدگاه