16

حمید یادروج مدیرکل روابط عمومی بانک ملت شد

  • کد خبر : 6890
حمید یادروج مدیرکل روابط عمومی بانک ملت شد
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل بانک ملت، حمید یادروج مدیرعامل و  رئیس جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملت شد.

به گزارش ما آنلاین، به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در مراسمی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیات عامل و همچنین مهدی محمدی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، حمید یادروج به عنوان مشاور مدیرعامل و  رئیس جدید اداره کل روابط عمومی بانک ملت معرفی و از زحمات علی اکبر صابریان در طول تصدی مدیریت امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی، تجلیل شد.

رضا دولت آبادی در مراسم معارفه و تجلیل مدیران جدید و پیشین اداره کل روابط عمومی بانک ملت با قدردانی از صابریان، صبوری، دانایی و حرفه ای گری را از ویژگی های وی خواند و اظهار امیدواری کرد که با انتصاب مدیر جدید، روابط عمومی این بانک بهتر از گذشته در عرصه های مختلف درخشش داشته باشد.
وی از حمید یادروج نیز به عنوان یکی از جوانان فعال و پرانرژی در عرصه رسانه نام برد و تاکید کرد: بی تردید با تدابیر و سیاست های مدیر جدید و همکاری و همیاری تمامی کارکنان روابط عمومی، نام بانک ملت بیش از پیش در حوزه های مختلف مطرح خواهد شد.
محمدی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد نیز با تبریک انتصاب حمید یادروج و تجلیل از تلاش های صابریان اظهار امیدواری کرد که روابط عمومی بانک ملت بتواند بیش از گذشته همگام با سیاست های دولت و در راستای اعتلای نام این بانک نقش آفرینی داشته باشد.
با حکم مدیرعامل بانک ملت، صابریان از این پس به عنوان مشاور عالی مدیرعامل در این بانک فعالیت خواهد کرد.
این گزارش حاکی است، حمید یادروج دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت صنایع و دانش آموخته کارگردانی سینما است.
مدرس دانشگاه، عضو شورای سردبیری و مدیرکل صوت و تصویر خبرگزاری فارس، مدیرکل رسانه های نوین خبرگزاری تسنیم، دبیر جشنواره فیلم مدافعان حرم، مسوول روابط عمومی مرکز سیمافیلم، مشاور رسانه ای مدیرعامل بانک ملت، مشاور رسانه‌ای کانون صرافان، مشاور تبلیغاتی و رسانه‌ای جشنواره‌های فیلم فجر و شهر و عضو شورای طرح و برنامه فضای مجازی صدا و سیما از جمله سوابق حمید یادروج است.
وی تاکنون به عنوان تهیه کننده و کارگردان بیش از ۳۰ فیلم مستند و چندین برنامه استودیویی و تیزر تبلیغاتی ساخته است که مستند بابارجب (پسر را ببین پدر را تصور کن) ساخته وی در جشنواره های مختلف مورد تحسین قرار گرفت و پس از پخش از شبکه های یک و دو سیما بازتاب فراوانی در میان مردم، هنرمندان و چهره های مختلف کشور داشت.
انتهای پیام
لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=6890

    ثبت دیدگاه