14

معرفی اعضای کمیته علمی کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» و تمدید مهلت ارسال مقالات

  • کد خبر : 5555
معرفی اعضای کمیته علمی کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» و تمدید مهلت ارسال مقالات
رئیس کمیته علمی نهمین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» ضمن معرفی اعضای کمیته علمی خبر داد: باتوجه به درخواست‌های متعدد محققان و کارشناسان مهلت ارسال مقالات که پیش از این 25 خردادماه 1401 اعلام شده بود، تا 10تیرماه تمدید شد.

به گزارش ما آنلاین، منصور ساعی، رئیس کمیته علمی نهمین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت»، درباره سطح مقالات دریافتی بیان کرد: با توجه به موضوع تخصصی این کنفرانس و محورهایی که برای این دوره در نظر گرفته شده، مقالات از نظر کیفی و علمی از سطح قابل قبولی برخوردار هستند. البته تا پایان مهلت مشخص شده برای ارسال مقالات، کمیته داوران بررسی‌های خود را آغاز نخواهند کرد.

او با اشاره به اینکه  همانند دوره های قبل، مقالات برگزیده در کنفرانس ارائه خواهند شد، گفت: احمد یحیایی‌ایله‌ای، مجتبی نظری، سیاوش صلواتیان، مریم سلیمی و علی جعفری اعضای کمیته علمی نهمین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» را تشکیل می‌دهند.

او همچنین تاکید کرد: با توجه تمدید مجدد مهلت ارسال مقالات، این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد و فرصت نهایی ۱۰تیرماه خواهد بود.

رئیس کمیته علمی نهمین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» اضافه کرد: برای بالا بردن غنای محتوایی و علمی این کنفرانس و همچنین بهره بردن از دیدگاه‌ها و رویکردهای نوین در حوزه روابط‌عمومی و صنعت، از برخی استادان و پژوهشگران درخواست شد تا مقالاتی برای این دوره تدوین و ارائه کنند.

در نهمین دوره کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» که یکم مردادماه ۱۴۰۱ در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان ریاست شورای سیاست‌گذاری و بهنام تقی‌پور دبیری این رویداد را برعهده دارند.

موضوعات نهمین کنفرانس «روابط‌عمومی و صنعت» که با توجه به شرایط و نیازهای روز جامعه صنعتی و روابط‌عمومی کشور انتخاب شده‌اند، بدین شرح هستند: «روابط‌عمومی و تعالی صنعت، روابط‌عمومی، نشاط و سلامت سازمان‌های صنعتی، روابط‌عمومی صنعت و تعلق سازمانی کارکنان، روابط‌عمومی صنعت و مدیریت هویت برند سازمان، روابط‌عمومی صنعت و تاب‌آوری سازمان‌ها در مخاطرات و بحران‌ها، روابط‌عمومی صنعت و تاب‌آوری اجتماعی در مخاطرات و بحران‌ها، روابط‌عمومی صنعت و مدیریت مسائل و مخاطرات صنعتی، روابط‌عمومی صنعت و سرمایه اجتماعی، روابط‌عمومی صنعت و مسئولیت اجتماعی».

دبیرخانه کنفرانس نیز اعلام کرد که اساتید، دانشجویان، فعالان و علاقمندان به حوزه‌های ارتباطات، روابط‌عمومی، جامعه اطلاعاتی و صنعت که تمایل دارند در این کنفرانس به ارائه مقاله بپردازند، می‌توانند تا تاریخ ۲۵خرداد‌ماه ۱۴۰۱، نسبت به ارسال اصل مقاله خود به آدرس الکترونیکی info@prconference.ir اقدام کنند.

علاقمندان به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت در این کنفرانس و ارسال مقالات با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۵۶۲۱۱ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=5555

    ثبت دیدگاه