23

رئیس روابط‌عمومی و امور بین‌الملل گروه پتروپارس معرفی شد

  • کد خبر : 8326
  • 02 فروردین 1402 - 12:42
رئیس روابط‌عمومی و امور بین‌الملل گروه پتروپارس معرفی شد
طی حکمی از سوی دکتر فرخ علیخانی، مدیرعامل گروه پتروپارس، علی آزادی منش به عنوان «رییس روابط عمومی و امور بین الملل» این مجموعه انتخاب شد.

به گزارش ما آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه پتروپارس در حکم مدیرعامل گروه پتروپارس خطاب به آزادی منش آمده است:« نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی بدینوسیله به عنوان «مدیر روابط عمومی واموربین الملل» شرکت پتروپارس منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری مدیران و کارکنان ارزشمند این مجموعه، در انجام ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید.»

لازم به ذکر است آزادی منش که از مدیران با تجربه در حوزه ارتباطات و روابط عمومی کشور محسوب می شود، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بوده و پیش از این  نزدیک به۱۵ سال به عنوان مدیر ارشد «ارتباطات و بازاریابی» در گروه مپنا و گسترش انرژی پاسارگاد فعالیت داشته است.

مدرس و مربی حوزه ارتباطات و برند، مشاور کسب و کار با تمرکز بر برندسازی و روابط عمومی، مدل کسب و کار، بازاریابی، ارتباطات و روابط عمومی بخشی از فعالیت های آزادی منش در این حوزه است که از وی چهره‌ای علمی و متخصص در حوزه ارتباطات و روابط عمومی به نمایش می‌گذارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8326

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.