21

انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران

  • کد خبر : 7980
  • 18 بهمن 1401 - 11:12
انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران
محسن خجسته‌مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی «غلامرضا جمالی» را به‌عنوان سرپرست روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

به گزارش ما آنلاین، متن حکم محسن خجسته‌مهر به شرح زیر است:

«با عنایت به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران منصوب می شوید. توفیق جنابعالی را در انجام امور محوله از درگاه خداوند متعال خواهانم.»

جمالی از ابتدای تابستان به‌عنوان مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب شد، وی دانش آموخته دکتری مدیریت راهبردی و کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی است و سال‌ها در حوزه رسانه، فرهنگ و هنر فعالیت داشته است. سرپرست روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران سال‌ها به‌عنوان مشاور عالی نمایندگان حوزه‌های انتخاباتی شهرستان های نفت خیر فعالیت کرده و طی این سال‌ها توانسته است در طرح‌های کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جایگاه مشاور نقش‌آفرینی کند.

جمالی از مدرسان دوره‌های تخصصی علوم ارتباطات و سواد رسانه است که توانسته در کنار فعالیت‌های آموزشی بیش از ۸۰ مجموعه رسانه‌ای تلویزیونی را در قالب‌های فیلم کوتاه، مستند، برنامه تلویزیونی، نماهنگ و … تولید نماید.

وی در جایگاه رئیس اداره هنر و ادبیات ستاد کل سپاه ارتباط مستمری با فعالان حوزه فرهنگ، هنر و رسانه داشته است.

شایان ذکر است از تابستان سال ۹۸ تاکنون مجید بوجارزاده با حکم مسعود کرباسیان به‌عنوان رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در حال فعالیت بود که در نشستی با حضور محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تلاش‌های وی تجلیل شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=7980
  • منبع : شانا

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.