11
با موافقت وزارت ارشاد و در آستانه روز روابط عمومی ۱۴۰۲؛

ماهنامه «پیام روابط عمومی» مجوز فعالیت گرفت

  • کد خبر : 8538
  • 25 اردیبهشت 1402 - 13:22
ماهنامه «پیام روابط عمومی» مجوز فعالیت گرفت
هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با درخواست انتشار ماهنامه «پیام روابط عمومی» به مدیرمسئولی محمد رضا پارسیان موافقت کرد.

به گزارش ما آنلاین، در آستانه ۲۷ اردی بهشت روز روابط عمومی، ماهنامه «پیام روابط عمومی» به مدیر مسئولی محمد رضا پارسیان در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرد.

این ماهنامه به عنوان یک رسانه تخصصی توانمند و نقش آفرین در عرصه روابط عمومی که جمعی از متخصصان جوان و فعالان عرصه روابط عمومی کشور از اعضای شورای سیاست‌گذاری آن هستند، با هدف رشد دانش روابط عمومی و بسترسازی برای توسعه و تعالی روابط عمومی کشور با نگاه ویژه به آخرین دستاوردهای حوزه روابط عمومی در سطح بین الملل، با گستره سراسری و به صورت ماهنامه به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی با شورای سردبیری به زودی منتشر و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ مدیر مسئول این هفته نامه محمد رضا پارسیان دانش آموخته، پژوهشگر و فعال حوزه روابط عمومی است.

وی ۲۲ سال سابقه فعالیت در حوزه رسانه به عنوان خبرنگار، مدیر اجرایی، مدیر هنری، جانشین سردبیر، سردبیر، مدیرمسئول، مشاور رسانه‌ای و مدیر ارتباطات و رسانه و نیز ۱۶ سال سابقه فعالیت در حوزه روابط عمومی به عنوان پژوهشگر، کارشناس، مشاور و مدیر روابط عمومی را دارد.

محمد رضا پارسیان عضو حرفه ای انجمن روابط عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط عمومی ایران بوده و پیش از این مشاور عالی فراکسیون روابط عمومی و رسانه مجلس شورای اسلامی، مشاور ارتباطات و رسانه در مجلس، مشاور روابط عمومی و امور بین الملل خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران، قائم مقام نخستین همایش دانشجویی و دانشگاهی روابط عمومی و سواد رسانه ای، ریاست انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر، عضو انجمن روزنامه نگاران تهران و نیز مشاور ارتباطات و رسانه تعدادی از شخصیت‌ها را در کارنامه خود دارد. وی مدیر اسبق روابط عمومی مناطق ۲۰ و ۱ و ۲۱ شهرداری تهران بوده و هم اکنون مدیریت ارتباطات و امور بین الملل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران را بر عهده دارد.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=8538

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.