22
در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت:

مراسم تقدیر از دکتر مهدخت بروجردی برگزار شد

  • کد خبر : 6318
مراسم تقدیر از دکتر مهدخت بروجردی برگزار شد
مراسم تجلیل و تقدیر از دکتر مهدخت بروجردی از استادان پیشکسوت حوزه ارتباطات و روابط ‌عمومی با حضور مدیران، استادان و علاقه‌مندان در نهمین کنفرانس روابط عمومی و صنعت برگزار شد.

به گزارش ما آنلاین، تجلیل و تقدیر از دکتر مهدخت بروجردی با گفت‌وگوی تصویری و حضور مجازی دکتر هادی خانیکی آغاز و سپس ویدئویی درباره سال‌ها فعالیت وی با حضور استادان و پیشکسوتان حوزه ارتباطات و رسانه و همچنین مدیران و وزرا از جمله هادی خانیکی، یونس شکرخواه، غلامرضا کاظمی دینان، مصطفی معین، جعفر توفیقی، جعفر میلی منفرد، رضا فرجی دانا و مهدی محسنیان راد پخش شد.

پیش از اهدای لوح و تندیس به این استاد پیشکسوت، خسرو رفیعی، یونس شکرخواه و سرهنگ ایزدی از مدیران فراجا و دکتر فرقانی از استادان دانشگاه علامه طباطبایی و همسر دکتر مهدخت بروجردی علوی از دیگر سخنرانانی بود که در این مراسم حضور یافتند و درباره این استاد صحبت کردند.

این مراسم تقدیر با همکاری انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات به پاس سال‌ها تدریس، خدمات ارزشمند و تلاش دکتر مهدخت بروجردی در حوزه ارتباطات و روابط ‌عمومی در نهمین دوره کنفرانس روابط عمومی و صنعت برگزار شد.

دکتر مهدخت بروجردی علوی، دانش‌آموخته علوم ارتباطات، دانشیار و عضو گروه علمی روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، مترجم، نویسنده و پژوهشگر برگزیده دانشکده و مدیرکل اسبق روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که از ابتدای سال جاری به افتخار بازنشستگی نائل آمده است.

او در سال ۱۳۳۶ در شهر کاشان متولد شد و پس از گذراندن دوره کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه تربیت معلم، با تاسیس مجدد رشته ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی به این دانشگاه رفت و به تحصیل در رشته ارتباطات پرداخت و سپس با پایان‌نامه‌ای تحت عنوان «مطبوعات و روشنفکران و جامعه» موفق به اخذ مدرک دکتری خود از دانشگاه آزاد اسلامی شد.
وی از سال ۱۳۷۵ و همزمان با پذیرش در دوره دکترا، تدریس در رشته ارتباطات را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۰ عضو هیات علمی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی شد. وی در دانشگاه‌های تهران، صدا و سیما، مرکز مطالعات رسانه‌ها و دانشگاه آزاد اسلامی سابقه تدریس دارد.

در سوابق کاری و مدیریتی او مدیرکلی روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشاور رسانه‌ای وزیر علوم، عضویت در هیئت موسس انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی و معاونت پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی به چشم می‌خورد.
تألیف سه کتاب در حوزه خبرنویسی و ارتباط با رسانه ها و شیوه نگارش و ترجمه‌ دو کتاب‌ در حوزه روش تحقیق و روابط عمومی، نگارش بیش از سی مقاله علمی پژوهشی در حوزه رسانه، ارتباطات و روابط عمومی و راهنمایی و مشاوره ده‌ها پایان‌نامه و رساله از دیگر فعالیت‌های وی در طول این سال‌ها بوده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=6318

    ثبت دیدگاه