13

چاپ دوم کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» روانه بازار نشر شد

  • کد خبر : 7868
  • 28 دی 1401 - 9:42
چاپ دوم کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» روانه بازار نشر شد
چاپ دوم کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» نوشته جیمز ویلیام و ترجمه مرتضی بهنام که به بیان و تشریح کلید طلایی ارتباطات میان‌فردی در محیط‌های اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد، توسط انتشارات سیمای شرق منتشر شد.

به گزارش ما آنلاین، به نقل از روابط‌عمومی انتشارات سیمای شرق، کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» ترجمه مرتضی بهنام _دارای دکترای علوم ارتباطات و فعال حوزه رسانه، روابط‌عمومی و مشاور مدیریت در توسعه کسب و کار_ در ۱۰ فصل به بیان و تشریح کلید طلایی ارتباطات میان‌فردی در محیط‌های اجتماعی و خانوادگی می‌پردازد و آن را داشتن مهار‌ت‌های صحیح ارتباطی می‌‌داند.

در بخشی از کتاب و در سخن مترجم می‌خوانیم: اینکه ما چه توانایی‌هایی در زمینه برقراری ارتباط صحیح و کارآمد با محیط و افراد پیرامون خود داریم، تأثیری مستقیم بر توسعه و پیشرفت ما دارد. بسیاری از سوءتفاهم‌های پیش‌آمده نتیجۀ ناآگاهی ما از شرایط زمانی و مکانی است و همچنین عدم تسلط بر این شرایط؛ اینکه با چه کسی و برای رسیدن به چه هدفی گفت‌وگو می‌کنیم نیازمند دانش و مهارت ارتباطی است.

عناوین فصول کتاب «آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» به این شرح است: فصل اول: نکات و ملاحظات اصلی، فصل دوم: چرا ما به درستی ارتباط برقرار نمی‌کنیم؟، فصل سوم: هنر گوش دادن فعال، اصول ارتباط بین‌فردی، فصل چهارم: اصول ارتباط بین فردی، فصل پنجم: برخورد با نویز یا اختلال (برقراری ارتباط هنگام عصبانیت)، فصل ششم: برخورد با نویز یا اختلال (درمورد برقراری ارتباط نادرست)، فصل هفتم: برخورد با نویز یا اختلال (تعاملات در فضای مسموم)، فصل هشتم: داشتن یک ارائه عمومی بدون نقص، فصل نهم: بازخورد: چگونه واکنش نشان دهید و پاسخگو باشید، فصل دهم: نتیجه‌گیری.

«آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط» در قطع رقعی و در ۱۲۵ صفحه توسط انتشارات سیمای‌شرق به بازار عرضه شده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۴۳۶ تماس بگیرند یا از طریق سایت دیجی‌کالا آن را تهیه کنند.

همچنین این انتشارات به جهت سهولت در دسترسی به آثار این نشر و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امکان دانلود تمامی کتاب‌های خود را به صورت الکترونیکی از سایت‌های کتابخوان «طاقچه» و «کتابراه» فراهم کرده است.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=7868

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.