13

تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان

  • کد خبر : 6907
  • 26 مرداد 1401 - 11:59
تجلیل از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای سیدغلامرضا کاظمی‌دینان
امیرعباس تقی‌پور، مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات با تاکید بر اینکه تجلیل از بزرگان و استادان حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه را بر خود تکلیف می‌دانیم، گفت: به پاس سال‌ها تلاش و فعالیت حرفه‌ای استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و پیش‌قراولان حوزه روابط عمومی مراسم تجلیلی برای ایشان برگزار خواهد شد.

به گزارش ما آنلاین، مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات، ضمن اعلام خبر برگزاری این مراسم، بیان کرد: ماهنامه مدیریت ارتباطات که امسال وارد سیزدهمین سال فعالیتش شد، بر خود وظیفه می‌داند تا از پیشگامان این حوزه به پاس سال‌ها تلاش و مجاهدتشان در این حرفه دشوار تقدیر و تجلیل به عمل آورد. بر آن شدیم تا در اولین مراسم از استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشکسوتان عرصه ارتباطات و پیش‌قراولان حوزه روابط عمومی تجلیل کنیم.

تقی‌پور با بیان اینکه فعالیت در حوزه روابط ‌عمومی و ارتباطات یکی از پرمشغله‌ترین و حساس‌ترین بخش‌های سازمان است، گفت: نباید فراموش کرد جایگاه و موقعیت کنونی روابط ‌عمومی حاصل کوشش‌های صورت گرفته از سوی بزرگان و نخبگانی است که در این سه دهه اخیر از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند. از این رو ماهنامه مدیریت ارتباطات بنا دارد تا به پاس تقدیر از تلاش‌های این بزرگان مراسم‌های تقدیری برگزار کند.

مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات ادامه داد: استاد سیدغلامرضا کاظمی‌دینان فردی است که هیچگاه نگاهش به روابط عمومی توجیه‌گر و در خدمت فرمایشات سازمانی نبوده و نیست. او در بیش از نیم قرن فعالیت و حضورش در عرصه ارتباطات و روابط عمومی توانسته با ایجاد فضایی حرفه‌ای در محیط‌های کاری، علاوه بر آنکه به هدف اصلی روابط عمومی که ایجاد حلقه اتصالی بین افکار عمومی و مدیران ارشد است جامعه عمل بپوشاند، کارگزاران این حرفه را به گفته خودش مانند اهالی یک محله همراه و هم‌مسیر دیده است.

او افزود: همین یک ویژگی که در رفتار حرفه‌ای و عملکرد استاد کاظمی‌دینان است می‌‌تواند الگویی باشد برای تمامی فعالان و مدیران این حوزه تا بتوانند افزون بر اقناع افکار عمومی، با برقراری ارتباطی موثر و تصمیم‌گیری‌هایی که منجر به ارتقا جایگاه سازمان و در نهایت کاهش مشکلات کشور می‌شود، گامی موثر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی فردی و حرفه‌ای خود بردارند.

مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات همچنین اظهار کرد: ارتباطات چیزی نیست جز برقراری روابطی موثر، پایدار و هدفمند و ایجاد فضایی تعاملی که به قطع فعالان این حوزه با شنیدن آن می‌دانند سیدغلامرضا کاظمی‌دینان از پیشگامان آن است.

امیرعباس تقی‌پور در پایان بیان کرد: این مراسم نهم شهریورماه در کوشک باغ هنر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از ساعت ۱۶ تا ۱۹، با همکاری انجمن روابط عمومی ایران، انجمن متخصصان روابط عمومی، کانون تبلیغات ایران نوین و منطقه گردشگری اراضی عباس آباد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این مراسم استادان، مدیران، کارشناسان، فعالان حوزه روابط عمومی، ارتباطات و رسانه و همچین هنرمندان حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://cmmagazine.ir/?p=6907

    ثبت دیدگاه